لوگو سورنا

نرم افزار M365 SECURITY PLUS

نرم افزار M365 SECURITY PLUS

با توجه به افزایش درخواست کاربران از بستر های ابری و اهمیت سرویس Office 365 در سازمان ها نیاز به نرم افزاری جهت مدیریت یکپارچه و مانیتورینگ این سرویس ضروریست. نرم افزار ManageEngine M365 SECURITY PLUS با ارائه کنسولی جامع جهت مدیریت یکپارچه سرویس Office 365 میباشد و با سرویس های امنیتی پیشرفته و بررسی دیتا سبب جلوگیری از آسیب پذیری های امنیتی میشود. همچنین این نرم افزار با ارائه گزارشات جامع در فرمت های مختلف سبب تحلیل آسان فعالیت ها در Office 365 و برقراری امنیت و اهراز هویت یکپارچه کاربران شده و نرم افزاری بسیار کاربردی در زمینه مدیریت جامع و یکپارچه این سرویس میباشد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine M365 SECURITY PLUS

لایسنس نرم افزار ManageEngine M365 SECURITY PLUS

 نرم افزار ManageEngine M365 SECURITY PLUS جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنسManageEngine M365 SECURITY PLUS  دارد.

خرید نرم افزار ManageEngine M365 SECURITY PLUS

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!