لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > ManageEngine > ADAudit Plus

نرم افزار ADAudit Plus

نرم افزار ADAudit Plus

راهکار های ManageEngine جهت مدیریت و مانیتورینگ Active Directory

نرم افزار ManageEngine ADManager Plus جهت مدیریت اکتیودایرکتوری، ایجاد و حذف کاربران، گروه ها ، OU ها، بازیابی پسور ، آنلاک کردن حساب کاربران و سایر فعالیت های Help Desk بوده و قابلیت گزارش گیری از فعالیت های سطح اکتیودایرکتوری و ارسال به ایمیل را دارا میباشد. بر خلاف نرم افزار ManageEngine ADSelfService Plus این نرم افزار از قابلیت های Self Service پشتیبانی نمیکند و تفاوت دیگر این نرم افزار با نرم افزار ManageEngine ADAudit عدم پشتیبانی از قابلیت های مانیتورینگ ، گزارش گیری به صورت پیشرفته میباشد.

نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus دارای قابیلیت مانیتورینگ پیشرفته و لحظه ای از گروه ها ، OU ها  و کاربران و غیره در اکتیودایرکتوری بوده و با امکان گزارش گیری از تاریخچه تغییرات در دامین ،فیلتریتگ و سفارشی سازی اعلان ها مدیران شبکه را از هر رویدادی آگاه میکند. برخلاف نرم افزار ManageEngine ADSelfService Plus این نرم افزار از قابلیت Self Service پشتیبانی نمیکند و تفاوت دیگر این نرم افزار با نرم افزار ManageEngine ADManager Plus  عدم قابلیت مدیریت اکتیو دایرکتوری میباشد.

نرم افزار ManageEngine ADSelfService Plus جهت قابلیت Self Service برای تغییر پسورد ، انلاک کردن اکانت ، ویرایش مشخصات کاربری توسط کاربران و گزارش گیری از تاریخچه فعالیت و تغییرات کاربران مناسب بوده. و بر خلاف نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus قابلیت مانیتورینگ و گزارش گیری پیشرفته نداشته و تفاوت دیگر این نرم افزار با نرم افزار ManageEngine ADManager Plus عدم مدیریت اکتیودایرکتوری میباشد.

نرم افزار ManageEngine AD360 تلفیقی از نرم افزار های ManageEngine ADManager Plus ، ManageEngine ADSelfService Plus و Office 365 بوده و امکان مدیریت ، مانیتورینگ و گزارش گیری از سرویس های Active Directory ، Exchange Server، G Suite و Office 365 در یک کنسول جامع فراهم میکند. همچنین این نرم افزار از قابلیت Self Service پشتیبانی میکند و امکانات فراوانی جهت مدیریت مجموعه ای از سرویس ها در اختیار قرار میدهد. جهت گزارش گیری و حسابرسی پیشرفته از داین و اکیتیودایرکتوری میتوان از نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus در کنار این نرم افزار استفاده کرد.

بررسی نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus

این نرم افزار با آنالیز دقیق بخش های اکتیو دایرکتوری، اشیا ، کاربران ، گروه ها ، GPO ، سیستم ها ، DNS و غیره توانایی ارائه گزارشی جامع با بیش از 200 فرمت مختلف را دارا میباشد و با اعلام رخداد ها به ایمیل سبب اطلاع رسانی فوری از وقایع و جلوگیری از تهدیدات امنیتی میشود. همچنین این نرم افزار قادر به ارائه گزارش های خودکار و زمانبندی شده در فرمت های CSV, XLS, PDF, HTML از فعالیت های مختلف همچون لاگین های ناموفق ، دسترسی ها ، تاریخچه فعالیت کاربران و غیره میباشد.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus 

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت مانیتورینگ، حسابرسی ، مدیریت جامع ، گزارش گیری و برقراری امنیت و زیر نظر گرفتن فعالیت ها در سطح سرویس Active Directory میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus

نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنسManageEngine ADAudit Plus دارد.

خرید نرم افزار ManageEngine ADAudit Plus

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!