لوگو سورنا

نرم افزار AD360

نرم افزار AD360

با توجه به اهمیت سرویس مایکروسافت Active Directory در سازمان جهت مدیریت منابع و کاربران در شبکه و استفاده گسترده کاربران از دیگر سرویس های مایکروسافتی همچون میل سرور Exchange Server و مجموعه Office 365 نرم افزاری جهت تسهیل مدیریت و فرایندها حس میشود. ManageEngine AD360 با ارائه کنسولی جهت مدیریت یکپارچه و جامع فرایند هایی همچون مدیریت، گزارش گیری، پشتیبان گیری و بازیابی سرویس هایWindows Active Directory ، Exchange Server، G Suite و Office 365  را تسهیل بخشیده. این نرم افزار با قابلیت های فروان همچون خودکارسازی فرایند ها و اهراز هویت یکپارچه در سطح شبکه و غیره سبب صرفه جویی در زمان و هزینه در سازمان ها میشود.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine AD360

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ManageEngine AD360

 نرم افزار ManageEngine AD360 جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنسManageEngine AD360 دارد.

خرید نرم افزار ManageEngine AD360

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!