لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > Jira

نرم افزار Jira

نرم افزار Jira

محصول Jira یکی از پرطرفدارترین محصولات شرکت Atlasian در کنار نرم افزار Confluence، که یک راهکار Collaboration است، میباشد. این شرکت استرالیایی محصولات متنوعی برای توسعه دهندگان نرم افزار، مدیران پروژه و تولید محتوا ارائه میدهد. از نقاط قوت این محصولات، تنظیمات منعطف آن برای بهره برداری در صنایع مختلف از قبیل مراکز بهداشتی، تجاری، کارخانه ها و صنایع IT میباشد. این شرکت که بسیار در حوزه DevOps فعال است محصولات قدرتمندی در این حیطه ارائه داده است مکه در تصویر زیر قابل مشاهده میباشد:

نرم افزار Jira

نرم افزار Jira یک راهکار برای مدیریت رخدادها می باشد که به تیم ها برای برنامه ریزی، مدیریت و ارائه گزارش های کاری کمک میکند. این محصول دارای پکیج های متنوعی برای مقاصد گوناگون میباشد و تیم های مختلف برحسب نیاز خود میتوانند از هرکدام از این نسخه ها استفاده نمایند. برای مثال برای مهندسان و برنامه نویسان محصول Jira software package کاربرد داشته درحالی که تیم های تجاری و بازاریابی میتوانند از  Jira core بهره ببرند. بعلاوه این نرم افزار با سرویس Jira Desk در دسترس کارمندان و مشتریان قرار خواهد گرفت.

در ابتدا شرکت اطلسیان این محصول را تنها یک راهکار برای ردیابی ایرادات شبکه و IT معرفی کرده بود ولی به مرور زمان با پیشرفت و گسترش این محصول، توانست آن را به ابزاری جامع برای مدیریت تمامی ابعاد پروژه ها از ابتدا تا انتها تبدیل کرده تا دولوپرها بتوانند از آن در پروژه های خود بهره برداری نمایند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

معرفی Jira Core

این پکیج محصول Jira که در حوزه مدیریت پروژه توسط تیم های تجاری، بازاریابی، مالی، منابع انسانی، حقوقی و اجرائی مورد استفاده قرار میگیرد میتواند ویژگی های زیر در اختیار این تیم ها برای کنترل همه جانبه پروژه قرار دهد:

معرفی Jira Software

این محصول که بصورت کلی برای ردیابی ایرادات و اتفاقات پروژه ها کاربرد دارد، توسط مدیران فنی، توسعه دهندگان نرم افزار و دولوپرها، تیم های کنترل کیفیت و مدیران محصول مورد استفاده قرار گرفته و قابلیت های زیر را در اختیار آنها قرار میدهد:

Jira Service Desk

معرفی Jira Service Desk

این محصول که بمنظور ارائه خدمات به مشتریان و کارمندان طراحی شده است، میتواند درگاه ارتباطی مناسبی میان مشتریان و تیم پشتیبانی باشد. این نرم افزار با به اشتراک گذاری پورتال های خاص امکان مانیتور مکالمات میان مشتریان و تیم پشتیبانی، کنترل مفاهیم به اشتراک گذاشته شده و زمان بندی و بررسی توافقات و گزارش ها را فراهم میسازد. مهم ترین قابلیت های این محصول بشرح ذیل میباشد:

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!