سن سوئیچ (SAN Switch)

سن سوئیچ چیست؟ (SAN Switch)

سن سوئیچ

بصورت کلی، SAN سوئیچ شبکه یک دستگاه برای فضای ذخیره سازی است که به سرورها و مجموعه ایی از دستگاه های اشتراک گذاری شده متصل می شود و برای جابجایی و انتقال ترافیک های ذخیره سازی استفاده می شود. به طور کلی یک سن سوئیچ (SAN Switch) جریان ترافیک و جریان های بین سرورها و دستگاه های ذخیره سازی را مدیریت می کند، بسته های داده را بررسی می کند و آنها را به مقصدی که قبلاً تنظیم شده است ارسال می کند. سوئیچ های SAN معمولا سوئیچ های کانال فیبر هستند. با این حال، سوئیچ های SAN مبتنی بر اترنت نیز معمولا هستند.

مزایا و ویژگی ها

سوئیچ های اترنت و کانال های فیبری هر دو جریان و جریان ترافیک را مدیریت می کنند، اما آنها فقط می توانند از فناوری های خاص و منحصر به فرد مربوط به خود پشتیبانی کنند. به عنوان مثال، یک سوئیچ اترنت دارای همان مزایا و محدودیت هایی است که خود اترنت دارد. همین عمل برای سوئیچ های کانل های فیبری نیز اتفاق می افتد.

سوئیچ های مبتنی بر پروتکل یکسان نیز می توانند انواع مختلفی داشته باشند. آنها ممکن است تعداد پورت های متفاوتی داشته باشند یا حداکثر سرعت پورت متفاوتی را پشتیبانی کنند. آنها همچنین توانایی این را دارند که ویژگی های مدیریتی و امنیتی مختلفی را آماده کنند، با برخی از ویژگی ها که به معماری سرور های خاص ارتباط دارند.

سن سوئیچ های شرکت HPE (HPE Storage Networking)

HPE Storage Networking

محصولات و راه‌حل‌های شبکه فضای ذخیره‌سازی (SAN) شرکت HPE سطح بالایی از عملکرد، مقیاس‌پذیری و مدیریت را ارائه می‌کنند و در عین حال هزینه‌ها را کاهش می‌دهند و از سرمایه‌گذاری‌ های صرف شده در راه استحقاق اهداف کسب ‌و کار شما محافظت می‌کنند و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کنند.

سن سوئیچ‌های شرکت HPE شما را قادر می‌سازد که محدودیت‌های خود را در زمینه زیرساخت ذخیره‌ سازی خود حذف کنید و به شما کمک می‌کند تا با استفاده از راه‌حل‌های پایان پذیر، ساده و پویای شرکت HPE برای ارتقاء زیرساخت های خود با جدیدترین فناوری‌ها و ابزارهای شبکه ذخیره‌سازی، نوآوری‌های ذخیره‌سازی را دنبال کنید. به دلیل انعطاف پذیر بودن میزبان سریع HPE Storage Networking، مدیریت سوئیچ‌هایی که دارای پروتکل‌های مختلف هستند  برای مدیرانی که به دنبال مقیاس پذیری شبکه خود هستند آن چنان سخت و دشوار نیست و نرم‌افزار خودکار سازی SAN Smart برای فضای ابری ترکیبی و فضای ذخیره‌سازی ابری بهینه‌ سازی شده اند که امکان قابل اطمینان بودن بدون نیاز به نگرانی، عملکرد سازمانی موثر و درصد ریسک کمتر را در اختیار مشتریان خود می گذارد.

سن سوئیچ‌های شرکت HPE ، فرآیند پیکربندی، نظارت و مدیریت بخش های مختلف SAN را در کنار مرکز داده با HPE Network Orchestrator سریع‌تر و با انعطاف‌پذیری بیشتری فعال می‌کنند. پیکربندی سوئیچ‌ها، پورت‌ها، بافت های شبکه ایی و کانتینرها از طریق یک داشبورد، self-healing، قابلیت همکاری بافت ها، مناطق نام‌گذاری و قالب‌های از پیش تعریف‌شده ساده‌تر و کمتر از حد امکان پیچیده‌تر است. و همچنین می‌توانید از اعتبار سنجی پیکربندی بافت های پروتکلAgnostic  به همراه Single Point of Connectivity Knowledge نیز لذت ببرید.

خدمات سن سوئیچ های شرکت HPE

سن سوئیچ های شرکت HPE

سن سوئیچ های شرکت HPE دارای قابلیت ها و خدمات بسیار متنوعی و مختلفی هستند که در طیف وسیعی از گزینه ها را برای پاسخگویی به سوالات مشتریان ارائه می می شود. شرکت HPE علاوه بر حفظ سرمایه گذاری مشتریان، قیمت ها و هزینه ها را در راستای سود و جلب رضایت مشتریان خود کاهش می دهد. این ویژگی‌ها به مشتریان کمک می‌کند تا محدودیت‌های ذخیره‌سازی خود را حذف کنند و با جدیدترین فناوری‌های پیشرفته موجود درگیر شوند. حال بیایید برخی از این ویژگی ها و خدماتی را که در بالا ذکر کرده ایم فهرست کنیم:

ارائه خدمات مشاوره در زمینه ذخیره سازی

شرکت HPE همیشه با مشتریان خود بهترین راه حل ها را برای حل مشکلات آنها طرح می کند که می تواند بسیار کارآمد باشد و هزینه ها و تهدیدهای سرمایه گذاری را کاهش دهد. تیم مشاوران این شرکت وضعیت شما را تجزیه و تحلیل می‌کنند و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده آنچه که نیاز مشتریان است را طراحی و پشتیبانی می کنند که کلیدی برای سوالات شماست. مشاوران HPE سعی می کنند حرکات پیچیده را برای مشتریان تغییر داده و ساده سازی کنند در حالی که تمام اطلاعات های آنها ایمن و سنجیده شده است.

خدمات استقرار کردن سن سوئیچ خود

این سرویس به شما در نصب و پیکربندی های زیرساخت های شبکه خود کمک می کند که گاهی اوقات به اندازه کافی پیچیده هستند و حتی زمان و هزینه زیادی را می طلبند. آنها به شما کمک می کنند تا مراحل و مراحل استقرار را مطابق با سه سطح پیچیدگی در محیط های SAN خود انجام دهید

تجزیه و تحلیل داده ها برای محیط جدید کار پیچیده ای است که خدمات شرکت HPE می تواند به شما کمک کند زیرساخت ذخیره سازی خود را ارزیابی و به روز کنید تا یتوانید درک بهتر و عمیق تری را نسبت به محیط خود داشته باشید. خدمات استقرار SAN مجموعه ایی از دشواری از فناوری‌ها را پوشش می‌دهد که شامل کانال فیبر، کانال فیبر روی اترنت و غیره می‌شود.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع سرور HP با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

مزایای سن سوئیچ HPE

استفاده از سن سوئیچ نه تنها سرعت اتصال شبکه‌های ذخیره سازی را به سرور افزایش می‌دهد بلکه در انتقال ترافیک ذخیره سازی و دیتا در حجم بالا نقش بسزایی را ایفا می‌کند. با این‌که سن سوئیچ دارای ویژگی‌هایی مانند اbandwidth autosensing، افزونگی و network diagnostics هستند، و استفاده از آن می‎‌تواند دشواری های خاص خود را به همراه داشته باشد، اما استفاده از آن مزایای فراوانی دارد که عبارتند از:

سری های سن سوئیچ های شرکت HPE

سن سوئیچ (SAN Switch) سری B شرکت HPE در حال تلاش برای ایستادن در کنار خواسته ها و نیازهای مشتریان هستند که باعث می شود شرکت ها همیشه محصولات خود را با فناوری ها و درخواست های جدید در محیط های مراکز داده مدرن در سراسر جهان فناوری ارتقا و گسترش دهند. نسل هفتم کانال فیبر SAN دارای قابلیت هایی مانند سرعت بیشتر، مقیاس توسعه یافته و عملکرد بالا با ویژگی های جدید نسبت به مبدا خود است، سوئیچ های SAN سری b دارای توانایی های بسیار زیادی هستند که می توان به  Self-learning , Self-healing , Self-optimizing نیز اشاره کرد.

سن سوئیچ های سری C شرکت HPE

سن سوئیچ های سری C شرکت HPE به شما کمک می کنند تا شبکه فضای ذخیره سازی خود را مدرن و جدیدتر از قبل با قابلیت های بیشتر تغییر دهید. امروزه محیط‌های ذخیره‌سازی به موقعیت بیشتری برای پیش‌بینی و درک آنچه قرار است در مرحله بعدی رخ دهد نیاز دارند، بنابراین به ما کمک می‌کند تا ثبات بیشتری داشته باشیم، روی شبکه خود تمرکز کنیم و عملکرد ها و اقداماتی را همواره در شرایط بحرانی و ضروری آماده و برای اجرا داشته باشیم.

سن سوئیچ های سری M شرکت HPE

سن سوئیچ (SAN Switch) سری M شرکت HPE می تواند سریع، قابل اعتماد و هزینه های کمتر را  به شما و کسب و کار خود وارد کنند که موثرتر است و به شما اتصال بهتر و پایدارتری را در مرکز داده و اطلاعات خود به همراه عملکرد کافی مورد نیاز و در عین حال قابل پیش بینی را می دهد. آنها ذخیره سازی های اصلی و انتخابی را نیز به خواست مشتری و نیاز موجود در زیر ساخت های شبکه  فراهم می کنند

توانایی ها و ویژگی های متفاوتی وجود دارد که به دلیل ارتباط با عملکرد بالا در محیط های سنگین به همراه حجم کاری دشوار و پرترافیک، مشتریان را به خرید این محصولات جذب می کند. این قابلیت ‌ها محصولات سری M شرکت HPE را برای ذخیره‌سازی، خدمات مالی فوق‌العاده همگرا، و استقرار رسانه و سرگرمی ها ایده‌آل می‌سازد.

لایسنس سن سوئیچ های شرکت HPE

لایسنس سن سوئیچ HPE

شرکت HPE به مشتریان کمک می کند تا از فناوری های خود استفاده کنند که زمان تبدیل ایده ها به ارزش ها را کاهش دهند. آنها در عوض محصولات خود را در صنایع، بازار و زندگی ما می فرستند. برخی از محیط‌های فناوری اطلاعات هنوز سنتی و پیش پا افتاده هستند اما مشتریان HPE محسوب می شوند. بیشتر آنها به دنبال یک زیرساخت امن، دارای قابلیت های ابری و سازگار با موبایل هستند. بسیاری به ترکیبی از هر دو بستگی دارند. در هر کجای این ماجراجویی و سفر در زمینه بدست آوردن اهداف،شرکت HPE  فناوری و راه حل هایی را برای کمک به موفقیت آنها ارائه می دهد.

مجوز FICON CUP به شما اجازه می دهد تا سوئیچ های میزبان را در محیط های اصلی کنترل کنید. FICON آن را به یک مجوز نرم‌افزار اختیاری سریع‌تر ارتقا می‌دهد که خواندن و نوشتن روی دیسک‌ها و نوارهای FICON را با حفظ دقت فرمان سرعت می‌بخشد.

برای استفاده از ISL و پشتیبانی از هشت پورت و ایجاد پهنای باند بالا بین دو سوییچ باید مجوز ISL دریافت شود. نرم افزار مدیریت HPE SANnav با مجوزهای کوتاه مدت تا بلند مدت معمولاً دسترسی 1، 3 و 5 ساله را برای مشتریان و مصرف کنندگان خود فراهم می کند.

لایسنس اختیاری سوئیچ های HPE لایسنس Inter Chassis Link (ICL) برای کابل های نوری استاندارد تا 100 متر یا تا 2 کیلومتر QSFP +  است که هزینه ها را پشتیبانی و کاهش می دهد.

لایسنس ICL PoD برای 8 اسلات 16 پورت QSFP ICL در هر شاسی و لایسنس ICL PoD جداگانه برای 4 اسلات 8 پورت QSFP ICL استفاده می شود.

قیمت سن سوئیچ HP

مشتریان میتوانند برای خرید HP SAN Switch و اطلاع از قیمت لایسنس HP با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
TC513AAE

HPE 8/16Gb Director Fabric Vision E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$55470.00 View More
H1BL7E

HPE 4Y PC NBD B series 24 Switch wPP SVC

$4270.00 View More
TC513A

HPE 8/16Gb Director Fabric Vision LTU : B Series Switch – Enterprise

$55470.00 View More
TC390A

HPE SN8000B 4-slot Dir Enterpr ICL LTU : B Series Switch – Enterprise

$201000.00 View More
TC390AAE

HPE SN8000B 4-slot Dir Enterpr ICL E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$201000.00 View More
TC354BAE

HPE B-ser SAN Ntwk Adv Pro Pl Upg E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$46550.00 View More
TC389A

HPE SN8000B 8-slot Dir Enterpr ICL LTU : B Series Switch – Enterprise

$383000.00 View More
TC389AAE

HPE SN8000B 8-slot Dir Enterpr ICL E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$383000.00 View More
TC353BAE

HPE B-ser SAN Ntwk Adv Pro Pl SW E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$29750.00 View More
TC354B

HPE B-ser SAN Ntwk Adv Pro Pl Upg SW LTU:B Series Switch – Enterprise

$46550.00 View More
TC352BAE

HPE B-ser SAN Network Adv Ent SW E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$74374.00 View More
TC353B

HPE B-ser SAN Ntwk Adv Pro Plus SW LTU:B Series Switch – Enterprise

$31010.00 View More
TC351A

HPE SN8000B Inter Chassis Link LTU : B Series Switch – Enterprise

$94000.00 View More
TC351AAE

HPE SN8000B Inter Chassis Link E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$94000.00 View More
TC352B

HPE B-ser SAN Network Adv Ent SW LTU:B Series Switch – Enterprise

$77524.00 View More
TA753A

HPE MP Ext Blade FICON CUP Upgrade LTU : B Series Switch – Enterprise

$78129.00 View More
TA753AAE

HPE MP Ext Blade FICON CUP Upgrade E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$82035.00 View More
TA751AAE

HPE MP Ext Blade 10GbE Perf Upgr E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$43931.00 View More
TA752A

HPE MP Ext Blade Advanced Upgr LTU : B Series Switch – Enterprise

$16783.00 View More
TA752AAE

HPE MP Ext Blade Advanced Upgr E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$17622.00 View More
TA643AAE

HPE DC04 SAN Director Integr Rtg E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$43599.00 View More
TA751A

HPE MP Ext Blade 10GbE Perf Upgr LTU : B Series Switch – Enterprise

$41839.00 View More
TA642AAE

HPE DC SAN Dir 8 Int Chassis Link E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$33299.00 View More
TA643A

HPE DC04 SAN Director Integr Rtg LTU : B Series Switch – Enterprise

$43599.00 View More
TA641AAE

HPE DC SAN Dir 16 Int Chassis Lnk E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$80798.99 View More
TA642A

HPE DC SAN Dir 8 Int Chassis Link LTU : B Series Switch – Enterprise

$33299.00 View More
TA640AAE

HPE DC04 Power Pack+ SAN Dir Upg E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$76590.00 View More
TA641A

HPE DC SAN Dir 16 Int Chassis Lnk LTU : B Series Switch – Enterprise

$80798.99 View More
T5530A

HPE SAN Backbone Dir Intgr Routing LTU : B Series Switch – Enterprise

$54880.00 View More
T5530AAE

HPE SAN Backbone Dir Intgr Routing E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$54880.00 View More
TA640A

HPE DC04 Power Pack+ SAN Dir Upg LTU:B Series Switch – Enterprise

$79775.30 View More
T4427AAE

HPE MP Blade Performance Extension E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$28713.00 View More
Q0T81A

HPE SN8600B 4-slot Dir Ent/PoD ICL LTU : B Series Switch – Enterprise

$50500.00 View More
Q0T81AAE

HPE SN8600B 4-slot Dir Ent/PoD ICL E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$50500.00 View More
T4427A

HPE MP Blade Performance Extension LTU : B Series Switch – Enterprise

$27345.00 View More
Q0T80A

HPE SN8600B 8-slot Dir Ent/PoD ICL LTU : B Series Switch – Enterprise

$96270.00 View More
Q0T80AAE

HPE SN8600B 8-slot Dir Ent/PoD ICL E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$110497.00 View More
Q0T79A

HPE SN8600B 128p Integrated Routing LTU : B Series Switch – Enterprise

$54740.00 View More
Q0T79AAE

HPE SN8600B 128p Integratd Routing E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$62519.00 View More
J4V63AAE

HPE B-ser Mid/High End Extd Fabric E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$4379.00 View More
J4V64AAE

HPE B-ser SAN Director Extd Fabric E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$29290.00 View More
J4V65AAE

HPE B-ser SAN Director Trunking E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$29999.00 View More
J4V61AAE

HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$6122.00 View More
J4V62AAE

HPE B-ser Mid/High End Fabric Wtch E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$6363.00 View More
J4V60AAE

HPE B-ser Mid/High Adv Perf Mon E-LTU:B Series Switch – Enterprise

$6983.00 View More
TC512A

HPE SAN Extn Switch Fabric Vision LTU : B Series Switch – Commercial

$13110.00 View More
TC512AAE

HPE SAN Extn Switch Fabric Vision E-LTU:B Series Switch – Commercial

$14943.00 View More
TC511A

HPE 8/16Gb High End Switch Fab Vsn LTU : B Series Switch – Commercial

$16640.00 View More
TC511AAE

HPE 8/16Gb High End Switch Fab Vsn E-LTU:B Series Switch – Commercial

$18967.00 View More
TC509AAE

HPE 8/16Gb Entry Switch Fabric Vsn E-LTU:B Series Switch – Commercial

$8616.00 View More
TC510A

HPE 8/16Gb Mid Range Swtch Fab Vsn LTU : B Series Switch – Commercial

$13110.00 View More
TC510AAE

HPE 8/16Gb Mid Range Swtch Fab Vsn E-LTU:B Series Switch – Commercial

$14943.00 View More
TA750AAE

HPE 1606 Extsn SAN Swtch Intg Rtg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$15769.00 View More
TC509A

HPE 8/16Gb Entry Switch Fabric Vsn LTU : B Series Switch – Commercial

$7560.00 View More
TA749AAE

HPE 1606 Swtch FICON CUP Acltr E-LTU : B Series Switch – Commercial

$39629.00 View More
TA750A

HPE 1606 Extsn SAN Swtch Intg Rtg LTU : B Series Switch – Commercial

$13203.00 View More
TA748A

HPE 8/40 and 1606 Swtch FICON CUP LTU : B Series Switch – Commercial

$7199.00 View More
TA748AAE

HPE 8/40 and 1606 Swtch FICON CUP E-LTU:B Series Switch – Commercial

$7225.00 View More
TA749A

HPE 1606 Swtch FICON CUP Acltr LTU : B Series Switch – Commercial

$39629.00 View More
TA746A

HPE 1606 Switch Base to Full Upg LTU : B Series Switch – Commercial

$42639.00 View More
TA746AAE

HPE 1606 Switch Base to Full Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$44771.00 View More
T5527AAE

HPE B-ser 8-24 Port ISL Trunking E-LTU:B Series Switch – Commercial

$6064.00 View More
QW939A

HPE SN3000B Optional Power Supply:B Series Switch – Commercial

$4000.00 View More
QR481B

HPE SN6000B 16Gb 48/48 Pwr Pk+ FC Swch:B Series Switch – Commercial

$39375.00 View More
QW937A

HPE SN3000B 24/12 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$8558.00 View More
QW938A

HPE SN3000B 24/24 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$15015.00 View More
QK754B

HPE SN6000B 16Gb 48/24 Pwr Pk+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$22470.00 View More
QR480B

HPE SN6000B 16Gb 48/48 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$32288.00 View More
Q1H71A

HPE SN3600B 32Gb 24/24 FC Switch:B Series Switch (32GB) – Commercial

$19403.00 View More
Q1H72A

HPE SN3600B 32Gb 24/24 Pwr Pk+ FC Switch:B Series Switch (32GB) – Commercial

$27769.00 View More
QK753B

HPE SN6000B 16Gb 48/24 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$16013.00 View More
Q0U61A

HPE SN6600B 32Gb 48/48PP+ 48pSFP+ Switch:B Series Switch – Commercial

$58500.00 View More
Q1H70A

HPE SN3600B 32Gb 24/8 FC Switch:B Series Switch (32GB) – Commercial

$7275.00 View More
Q0U59A

HPE SN6600B 32Gb 48/24PP+ 24pSFP+ Switch:B Series Switch – Commercial

$38000.00 View More
Q0U60A

HPE SN6600B 32Gb 48/48 48p SFP+FC Switch:B Series Switch – Commercial

$51450.00 View More
Q0U57A

HPE SN6600B 32Gb 48/48 Pwr Pk+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$48999.00 View More
Q0U58A

HPE SN6600B 32Gb 48/24 24p SFP+FC Switch:B Series Switch – Commercial

$25200.00 View More
Q0U55A

HPE SN6600B 32Gb 48/24 Pwr Pk+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$35999.00 View More
Q0U56A

HPE SN6600B 32Gb 48/48 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$41999.00 View More
Q0T78AAE

HPE SN6600B Power Pack+ Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$15624.00 View More
Q0U54A

HPE SN6600B 32Gb 48/24 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$20999.00 View More
Q0T77A

HPE SN6600B 16-port 4xQSFP Upgrade LTU:B Series Switch – Commercial

$26565.00 View More
Q0T77AAE

HPE SN6600B 16-port 4xQSFP Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$26565.00 View More
Q0T78A

HPE SN6600B Power Pack+ Upgrade LTU:B Series Switch – Commercial

$15624.00 View More
E7Y73B

HPE SN4000B Pwr Pk+ SAN Extension Switch:B Series Switch – Commercial

$98437.00 View More
Q0T76A

HPE SN6600B 12-port FC Upgrade LTU:B Series Switch – Commercial

$16170.00 View More
Q0T76AAE

HPE SN6600B 12-port FC Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$16170.00 View More
E7Y00A

HPE SN3000B/SN6000B Switch Accessory Kit:B Series Switch – Commercial

$230.00 View More
D4U29AAE

HPE SN4000B FICON Accelerator E-LTU:B Series Switch – Commercial

$84525.00 View More
E7X98A

HPE SN6500B 96/48 Prt Side Intk FC Swch:B Series Switch – Commercial

$63694.00 View More
E7X99A

HPE SN6000B 48/24 Pr Side Intk FC Switch:B Series Switch – Commercial

$16013.00 View More
D4U29A

HPE SN4000B FICON Accelerator LTU : B Series Switch – Commercial

$80500.00 View More
D4U27AAE

HPE SN4000B 10Gb WAN Rate Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$43050.00 View More
D4U28A

HPE SN4000B 40Gb WAN Rate Upgrade LTU : B Series Switch – Commercial

$66000.00 View More
D4U28AAE

HPE SN4000B 40Gb WAN Rate Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$69300.00 View More
D4U27A

HPE SN4000B 10Gb WAN Rate Upgrade LTU : B Series Switch – Commercial

$41000.00 View More
C8R44A

HPE SN6500B 96/48 PowerPack+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$75600.00 View More
C8R45A

HPE SN6500B 96/48 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$55146.00 View More
C8R07A

HPE StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch:B Series Switch – Commercial

$9029.00 View More
C8R42A

HPE SN6500B 96/96 PowerPack+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$106050.00 View More
C8R43A

HPE SN6500B 96/96 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$98543.00 View More
AP863C

HPE 1606 Extension SAN Full Switch:B Series Switch – Commercial

$53171.00 View More
AP864C

HPE 1606 Extension SAN Pwr Pack+ Switch:B Series Switch – Commercial

$65015.00 View More
AM868C

HPE 8/24 Base 16-port Enabled Switch:B Series Switch – Commercial

$7244.00 View More
AP862C

HPE 1606 Extension SAN Base Switch:B Series Switch – Commercial

$15224.00 View More
AM866C

HPE 8/8 Base (0) E-port Enabled SAN Swch : B Series Switch – Commercial

$3499.00 View More
Q0T77AAE

HPE SN6600B 16-port 4xQSFP Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$26565.00 View More
Q0T78A

HPE SN6600B Power Pack+ Upgrade LTU:B Series Switch – Commercial

$15624.00 View More
Q0T78AAE

HPE SN6600B Power Pack+ Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

View More
Q0T76AAE

HPE SN6600B 12-port FC Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$16170.00 View More
Q0T77A

HPE SN6600B 16-port 4xQSFP Upgrade LTU:B Series Switch – Commercial

$26565.00 View More
D4U29AAE

HPE SN4000B FICON Accelerator E-LTU:B Series Switch – Commercial

$84525.00 View More
Q0T76A

HPE SN6600B 12-port FC Upgrade LTU:B Series Switch – Commercial

$16170.00 View More
D4U28A

HPE SN4000B 40Gb WAN Rate Upgrade LTU : B Series Switch – Commercial

$66000.00 View More
D4U28AAE

HPE SN4000B 40Gb WAN Rate Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$69300.00 View More
D4U29A

HPE SN4000B FICON Accelerator LTU : B Series Switch – Commercial

$80500.00 View More
D4U27A

HPE SN4000B 10Gb WAN Rate Upgrade LTU : B Series Switch – Commercial

$41000.00 View More
D4U27AAE

HPE SN4000B 10Gb WAN Rate Upgrade E-LTU:B Series Switch – Commercial

$43050.00 View More
C8R43A

HPE SN6500B 96/96 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$98543.00 View More
C8R44A

HPE SN6500B 96/48 PowerPack+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$75600.00 View More
C8R45A

HPE SN6500B 96/48 FC Switch:B Series Switch – Commercial

$55146.00 View More
C8R42A

HPE SN6500B 96/96 PowerPack+ FC Switch:B Series Switch – Commercial

$106050.00 View More
AP864C

HPE 1606 Extension SAN Pwr Pack+ Switch:B Series Switch – Commercial

$65015.00 View More
C8R07A

HPE StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch:B Series Switch – Commercial

$9029.00 View More
AM868C

HPE 8/24 Base 16-port Enabled Switch:B Series Switch – Commercial

$7244.00 View More
AP862C

HPE 1606 Extension SAN Base Switch:B Series Switch – Commercial

$15224.00 View More
AP863C

HPE 1606 Extension SAN Full Switch:B Series Switch – Commercial

$53171.00 View More
TC441AAE

HPE SN6500B SAN Switch Power Pack+ E-LTU:B Series Switch – Commercial

$20744.00 View More
AM866C

HPE 8/8 Base (0) E-port Enabled SAN Swch : B Series Switch – Commercial

$3499.00 View More
TC440AAE

HPE SN6500B SAN Switch 24-port Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$29742.00 View More
TC441A

HPE SN6500B SAN Switch Power Pack+ LTU : B Series Switch – Commercial

$17340.00 View More
TC391AAE

HPE SN3000B SAN Switch 12-port Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$9044.00 View More
TC440A

HPE SN6500B SAN Switch 24-port Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$29742.00 View More
TC356A

HPE SN6000B SAN Switch 12-port Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$15166.00 View More
TC356AAE

HPE SN6000B SAN Switch 12-port Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$15166.00 View More
TC391A

HPE SN3000B SAN Switch 12-port Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$9044.00 View More
TA747A

HPE 1606 Extnsn SAN Switch Adv Ext LTU : B Series Switch – Commercial

$10227.00 View More
TA747AAE

HPE 1606 Extnsn SAN Switch Adv Ext E-LTU:B Series Switch – Commercial

$12212.00 View More
TC320A

HPE 80-port SAN Switch FICON CUP LTU:B Series Switch – Commercial

$7133.00 View More
T5520A

HPE 8/80 SAN Switch 8Gb 16p Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$21685.00 View More
T5520AAE

HPE 8/80 SAN Switch 8Gb 16p Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$21685.00 View More
T5518AAE

HPE 8/8 and 8/24 SAN Switch 8p Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$4263.00 View More
T5519A

HPE 8/40 SAN Switch 8Gb 8-port Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$7024.00 View More
T5519AAE

HPE 8/40 SAN Switch 8Gb 8-port Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$7024.00 View More
AM867C

HPE 8/8 Base 8-port Enabled SAN Switch:B Series Switch – Commercial

$4619.00 View More
AM867C

HPE 8/8 Base 8-port Enabled SAN Switch:B Series Switch – Commercial

$4619.00 View More
T5518A

HPE 8/8 and 8/24 SAN Switch 8p Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$4263.00 View More
325886-B21

HPE B-series Extnd Fab Dir Switch LTU : B & M Series Switch SW-Enterprise

$28999.00 View More
325887-B21

HPE B-series Trunking Dir Switch LTU:B & M Series Switch SW-Enterprise

$29999.00 View More
T5528AAE

HPE B-series 24-40p Integr Routing E-LTU:B Series Switch – Commercial

$22644.00 View More
T5529A

HPE B-series 48-80p Integr Routing LTU:B Series Switch – Commercial

$32862.00 View More
T5529AAE

HPE B-series 48-80p Integr Routing E-LTU:B Series Switch – Commercial

$32862.00 View More
T5527A

HPE B-series 8-24 Port ISL Trunking LTU:B Series Switch – Commercial

$6064.00 View More
T5528A

HPE B-series 24-40p Integr Routing LTU : B Series Switch – Commercial

$18939.00 View More
T5523A

HPE B-series 48-80p Pwr Pk+ Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$35385.00 View More
T5523AAE

HPE B-series 48-80p Pwr Pk+ Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$35385.00 View More
T5522A

HPE B-series 24-40p Pwr Pk+ Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$19033.00 View More
T5522AAE

HPE B-series 24-40p Pwr Pk+ Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$19033.00 View More
T4261A

HPE B-series Full Fab Switch LTU:B & M Series Switch Software-Commercial

$1847.00 View More
T5521A

HPE B-series 8-24 Port Pwr Pk+ Upg LTU:B Series Switch – Commercial

$10062.00 View More
T5521AAE

HPE B-series 8-24 Port Pwr Pk+ Upg E-LTU:B Series Switch – Commercial

$10062.00 View More
QK725A

HPE B-series 16Gb SFP+LW 10km XCVR:Transceivers – Commercial

$3400.00 View More
QK726A

HPE B-series 10Gb SFP+SR XCVR:Transceivers – Commercial

$1759.00 View More
QK727A

HPE B-series 10Gb SFP+LR XCVR:Transceivers – Commercial

$3799.00 View More
Q8K15A

HPE B-series 4x32Gb 8pk LW 2km QSFP XCVR:Transceivers – Commercial

$249450.00 View More
QK724A

HPE B-series 16Gb SFP+SW XCVR:Transceivers – Commercial

$405.00 View More
Q2R30A

HPE B-series 4x32Gb 16-pack SW QSFP XCVR:Transceivers – Enterprise

$140425.00 View More
Q2R31A

HPE B-series 4x32Gb LW 2km QSFP XCVR:Transceivers – Commercial

$39145.00 View More
Q0U62A

HPE B-series 4x32Gb 4-pack SW4 QSFP XCVR:Transceivers – Commercial

$9250.00 View More
Q2R28A

HPE B-series 4x32Gb 4-pack SW QSFP XCVR:Transceivers – Commercial

$39250.00 View More
Q2R29A

HPE B-series 4x32Gb 8-pack SW QSFP XCVR:Transceivers – Enterprise

$75450.00 View More
P9H29A

HPE B-Series 32Gb SFP+ LW 1-pack XCVR:Transceivers – Commercial

$6100.00 View More
P9H32A

HPE B-series 32Gb SFP+ SW 1-pack XCVR:Transceivers – Commercial

$1399.00 View More
K2Q88A

HPE B-series 4x16Gb FC 2Km ICL QSFP XCVR:Transceivers – Commercial

$17325.00 View More
N9Y63A

HPE B-series 4G USB Drive:B Series Switch – Commercial

$366.00 View More
H6Z76A

HPE B-series 4x16Gb SW QSFP 16Pk XCVR:Transceivers – Commercial

$62255.00 View More
K2Q87A

HPE B-series 4×16 SW QSFP Transceiver:Transceivers – Commercial

$2888.00 View More
E7Y75A

HPE B-series 40GbE LR QSFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$38138.00 View More
E7Y76A

HPE B-series 40GbE SR QSFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$8709.00 View More
H6Z29A

HPE B-series 16Gb LW 25k FC SFP 1Pk XCVR:Transceivers – Commercial

$7071.00 View More
BK785A

HPE B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl:Infrastructure Other – Commercial

$82.00 View More
E7Y74A

HPE B-series 1GbE LX SFP Transceiver:Transceivers – Commercial

$1299.00 View More
AW538A

HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack:Transceivers – Commercial

$6395.00 View More
AP823A

HPE 10GbE SR B-series SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$1759.00 View More
AP824A

HPE 10GbE LR B-series SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$3799.00 View More
AW537A

HPE B-series 1GbE Copper SFP 1 Pack:Transceivers – Commercial

$319.00 View More
AP819A

HPE 3m B-series Active Copper SFP+ Cable:B Series Switch – Commercial

$279.00 View More
AP820A

HPE 5m B-series Active Copper SFP+ Cable:B Series Switch – Commercial

$315.00 View More
AJ717A

HPE 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack:Transceivers – Commercial

$1700.00 View More
AP818A

HPE 1m B-series Active Copper SFP+ Cable:B Series Switch – Commercial

$249.00 View More
AJ715A

HPE 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pk:Transceivers – Commercial

$199.00 View More
AJ716B

HPE 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack:Transceivers – Commercial

$180.00 View More
313454-B21

HPE B-series 32-64 Fab Watch Switch LTU : #N/A

$6000.00 View More
313458-B21

HPE B-series 32-64 Extd Fab Switch LTU : #N/A

$4125.00 View More
A7511A

HPE B-series Switch Rackmount Kit:B Series Switch – Commercial

$578.00 View More
313450-B21

HPE B-series 32-64 Adv Perf Mon LTU : #N/A

$6600.00 View More
313452-B21

HPE B-series 32-64 ISL Trnk Switch LTU:B & M Series Switch Software-Commercial

$6064.00 View More
AW537A

HPE B-series 1GbE Copper SFP 1 Pack:Transceivers – Commercial

$319.00 View More
AW538A

HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack:Transceivers – Commercial

$6395.00 View More
BK785A

HPE B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl:Infrastructure Other – Commercial

$82.00 View More
AP823A

HPE 10GbE SR B-series SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$1759.00 View More
AP824A

HPE 10GbE LR B-series SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$3799.00 View More
AP818A

HPE 1m B-series Active Copper SFP+ Cable:B Series Switch – Commercial

$249.00 View More
AP819A

HPE 3m B-series Active Copper SFP+ Cable:B Series Switch – Commercial

$279.00 View More
AP820A

HPE 5m B-series Active Copper SFP+ Cable:B Series Switch – Commercial

$315.00 View More
AJ716B

HPE 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack:Transceivers – Commercial

$180.00 View More
AJ717A

HPE 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack:Transceivers – Commercial

$1700.00 View More
A7511A

HPE B-series Switch Rackmount Kit:B Series Switch – Commercial

$578.00 View More
AJ715A

HPE 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pk:Transceivers – Commercial

$199.00 View More
313452-B21

HPE B-series 32-64 ISL Trnk Switch LTU:B & M Series Switch Software-Commercial

$6064.00 View More
313454-B21

HPE B-series 32-64 Fab Watch Switch LTU : #N/A

$6000.00 View More
313458-B21

HPE B-series 32-64 Extd Fab Switch LTU : #N/A

$4125.00 View More
313458-B21

HPE B-series 32-64 Extd Fab Switch LTU : #N/A

$4125.00 View More
313450-B21

HPE B-series 32-64 Adv Perf Mon LTU : #N/A

$6600.00 View More
313452-B21

HPE B-series 32-64 ISL Trnk Switch LTU:B & M Series Switch Software-Commercial

$6064.00 View More
313454-B21

HPE B-series 32-64 Fab Watch Switch LTU : #N/A

$6000.00 View More
T4401AAE

HPE B-ser SAN Director FICON CUP E-LTU:B & M Series Switch SW-Enterprise

$13570.00 View More
313450-B21

HPE B-series 32-64 Adv Perf Mon LTU : #N/A

$6600.00 View More
Q6M29A

HPE SN2410bM 10GbE 24SFP+ 4QSFP28 Swch:M Series Switch – Commercial

$16495.00 View More
T4401A

HPE B-ser SAN Director FICON CUP LTU : B & M Series Switch SW-Enterprise

$13570.00 View More
Q6M27A

HPE SN2410M 25GbE 24SFP28 4QSFP28 Swch:M Series Switch – Commercial

$17995.00 View More
Q6M28A

HPE SN2410bM 10GbE 48SFP+ 8QSFP28 Swch:M Series Switch – Commercial

$18995.00 View More
Q2F23A

HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 Switch:M Series Switch – Commercial

$15995.00 View More
Q2F24A

HPE SN2100M 100GbE 8QSFP28 Switch:M Series Switch – Commercial

$11595.00 View More
Q6M26A

HPE SN2700M 100GbE 16QSFP28 Switch:M Series Switch – Commercial

$18995.00 View More
Q2F21A

HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Switch:M Series Switch – Commercial

$23995.00 View More
Q2F22A

HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Swch:M Series Switch – Commercial

$21995.00 View More
Q6M30A

HPE M-series 10GbE SFP+ SR 300m XCVR:Transceivers – Commercial

$545.00 View More
Q7F11A

HPE M-series 40GbE QSFP28 SR4 100m XCVR:Transceivers – Commercial

$2295.00 View More
TC459AAE

HPE SN8500C Enterprise Package E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$37000.00 View More
TC470AAE

HPE SN8500C DCNM E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$28698.00 View More
Q2F19A

HPE M-series 100GbE QSFP28 SR4 100m XCVR:Transceivers – Commercial

$2850.00 View More
TC364AAE

HPE SN6000C DCNM E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$9562.80 View More
TC365AAE

HPE SN6500C DCNM E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$9562.80 View More
TC368AAE

HPE SN8000C DCNM E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$26499.60 View More
A7517AAE

HPE SN8000C Enterprise Package E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$37070.00 View More
D4U61AAE

HPE SN8500C Mainframe FICON E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$49450.00 View More
T4409AAE

HPE SN6500C Mainframe FICON E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$19130.00 View More
T5171A

HP MDS9124 8-port Upgrade License : C Series Switch – Commercial

$2810.00 View More
A7516AAE

HPE SN6500C Enterprise Package E-LTU:C Series Switch – Enterprise

$10997.00 View More
T5171AAE

HPE MDS9124 8-port FC Upgrade E-LTU:C Series Switch – Commercial

$2810.00 View More
TA829AAE

HPE SN6000C 8-port 8Gb FC Upgrade E-LTU:C Series Switch – Commercial

$8999.00 View More
T5171A

HP MDS9124 8-port Upgrade License : C Series Switch – Commercial

$2810.00 View More
K2Q16A

HP SN6010C 12-port 16Gb FC Switch:C Series Switch – Spec.Incentive

$5400.00 View More
K2Q17A

HP SN6010C 48-port 16Gb FC Switch:C Series Switch – Spec.Incentive

$21600.00 View More
E7Y64A

HP SN6500C 16Gb Multi-service Switch:C Series Switch – Commercial

$85999.00 View More
D4U17AAE

HPE SN6500C 20-port 16Gb FC Upgr E-LTU:C Series Switch – Commercial

$22999.00 View More
D4U60AAE

HPE SN6010C 12-port 16Gb FC Upgr E-LTU:C Series Switch – Spec.Incentive

$5400.00 View More
AE379A

HPE MDS9000 4Gb FC SFP 4pk Shrt Rge XCVR : C Series Switch – Commercial

$680.00 View More
AJ906A

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range XCVR:C Series Switch – Commercial

$446.00 View More
AJ907A

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ lONG Range XCVR:C Series Switch – Commercial

$2895.00 View More
D4U60AAE

HPE SN6010C 12-port 16Gb FC Upgr E-LTU:C Series Switch – Spec.Incentive

$5400.00 View More
A7515AAE

HPE SN6000C Enterprise Package E-LTU:C Series Switch – Commercial

$6822.00 View More
AJ907A

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ lONG Range XCVR:C Series Switch – Commercial

$2895.00 View More
D4U17AAE

HPE SN6500C 20-port 16Gb FC Upgr E-LTU:C Series Switch – Commercial

$22999.00 View More
A7515AAE

HPE SN6000C Enterprise Package E-LTU:C Series Switch – Commercial

$6822.00 View More
AE379A

HPE MDS9000 4Gb FC SFP 4pk Shrt Rge XCVR : C Series Switch – Commercial

$680.00 View More
AJ906A

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range XCVR:C Series Switch – Commercial

$446.00 View More
QW928A

HP C-series 10Gb FC SW SFP+ Transceiver : Transceivers – Commercial

$1950.00 View More
QW929A

HPE C-series 10Gb FC LW SFP+ Transceiver : Transceivers – Commercial

$5200.00 View More
A7515AAE

HPE SN6000C Enterprise Package E-LTU:C Series Switch – Commercial

$6822.00 View More
QK701A

HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable:Infrastructure Other – Commercial

$999.00 View More
QK702A

HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl:Infrastructure Other – Commercial

$1199.00 View More
E7Y65A

HP C-series 10GbE LR SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$4599.00 View More
K2Q21A

HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl:Infrastructure Other – Commercial

$349.00 View More
K2Q22A

HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl:Infrastructure Other – Commercial

$399.00 View More
C8S72A

HP C-series 16Gb FC SW SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$399.00 View More
C8S73A

HP C-series 16Gb FC LW SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$4900.00 View More
C8S72A

HP C-series 16Gb FC SW SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$399.00 View More
C8S73A

HP C-series 16Gb FC LW SFP+ Transceiver:Transceivers – Commercial

$4900.00 View More
AP783A

HP C-series 10GbE Short Range SFP+ XCVR:C Series Switch – Commercial

$1995.00 View More
AP783A

HP C-series 10GbE Short Range SFP+ XCVR:C Series Switch – Commercial

$1995.00 View More
AP783A

HP C-series 10GbE Short Range SFP+ XCVR:C Series Switch – Commercial

$1995.00 View More