لوگو سورنا

نرم افزار Commvault

نرم افزار Commvault

نرم افزار Commvault با قابلیت پشتیبان گیری پیشرفته و یکپارچه از انواع دیتا، نرم افزار و ماشین های مجازی (Virtual Machine)  مختلف  قادر است تا فرایند بک آپ گیری ماشین های مجازی را  به صورت دستی ، خودکار و زمانبندی شده تسهیل کند و در صورت بروز مشکلات مختلف به آسانی فایل های بک اپ را بازیابی کند. Commvault با قابلیت هماهنگی با سیستم عامل ها ، سرویس های مجازی و ابری مختلف همچون Hyper-V ، VMware ، Windows، Linux، NAS، AWS، Azure ، Vsphere و غیره امکان مدیریت جامع و یکپارچه در انواع شبکه های Cloud ، On-premises ،Virtual و غیره را به ارمغان می آورد. این نرم افزار با قابلیت تهیه ی نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات از کانتیر ها ، پایگاه های داده ، نرم افزار ها و غیره سبب پشتیبان گیری در انواع بستر ها و تسهیل فرایند های DevOps میشود. نرم افزار Commvault همچنین شامل ارائه راه حل های مدیریت داده های سفارشی برای خدمات مدیریت پشتیبان گیری و محیط های داده های کلان می باشد.

ویژگی های نرم افزار Commvault

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع و متمرکز جهت عملیات بک اپ گیری و بازیابی انواع دیتا ، نرم افزار ها ، ماشین های مجازی و غیره مناسب جهت استفاده در انواع شبکه ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار Commvault

نرم افزار Commvault ابتدا با لایسنس Trial به صورت تست قابل استفاده بوده و پس از آن جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی نیاز به فعال سازی لایسنس دائمی Commvault  دارد.

خرید نرم افزار Commvault

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس Commvault با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!