لوگو سورنا

سیسکو  vManage

سیسکو vManage یکی از ابزارهای سیسکو Management میباشد و همچنین سیستم مدیریت شبکه (NMS) و در نتیجه پنجره شما به سیستم است. این داشبوردی است که روزانه با آن تعامل خواهید داشت. همچنین مسئول جمع آوری Telemetry شبکه از دستگاه‌های VEdge و هشدار در مورد رویدادها و قطعی‌ها در محیط SD-WAN است. همچنین مکانی است که پیکربندی‌های دستگاه خود (Device Templates) و policy مهندسی ترافیک را در آن می‌سازید. vManage مسئول جمع آوری Telemetry شبکه از دستگاه‌های vEdge و هشدار در مورد رویدادها و قطعی‌ها در محیط SD-WAN است. vMnagae بخش مدیریتی کنترلر سیسکو SD-WAN است.

 دستگاه‌های شبکه در شبکه‌های قدیمی قبلاً به صورت دستی توسط مدیر شبکه مدیریت می‌شدند. این رویکرد زمان بر و مستعد خطا بود. با نظارت بر عملکرد لایه از طریق داشبورد vManage، سیسکو SD-WAN onRamp به‌ طور خودکار سریع‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر را برای برنامه‌های SaaS برای کاربران شما انتخاب می‌کند، بدون توجه به اینکه در کجا قرار دارند، درگیر در زمان واقعی فرمان می‌شوند. راه حل سیسکو SD-WAN از vManage به عنوان یک پنجره واحد برای تهیه، تعریف policy، پیکربندی، ارتقاء و عیب یابی همه دستگاه‌های WAN Edge استفاده می‌کند.

 اگر چه vManage دارای مجموعه ویژگی‌های غنی است، در صورت نیاز برنامه شخص ثالث می‌تواند با استفاده از API با vManage تعامل داشته باشد. با استفاده از این قابلیت برنامه‌ریزی، کاربر می‌تواند اسکریپت‌ها و رابط کاربری با vManage را به شیوه‌ای خودکار بسازد و استفاده کند. vManage بسیار مقیاس پذیر است، بسته به نیاز شبکه می‌توان آن را  Clusterکرد، افزونگی را می‌توان با چندین Cluster مستقر در مکان DC و DR ارائه کرد. vManage نقطه مرکزی مدیریت برای تمام تهیه، پیکربندی، نظارت و عیب یابی برای کل SD-WAN است. vManage همچنین از برنامه ریزی از طریق REST API برای کسانی که ترجیح می‌دهند مدیریت راه حل را خودکار یا سفارشی کنند، پشتیبانی می‌کند.

cisco vmanage

vManage روابط اعتماد بین عناصر مختلف SD WAN و همچنین خود مدیریت گواهی را مدیریت می‌کند. vManage تضمین می‌کند که vBond Orchestrator، vSmart Controllers و روتر WAN Edge با پیگیری دستگاه‌ها، گواهی‌ها و سطوح اعتماد آنها، با این رابطه اعتماد مطابقت دارند و در آن مشارکت دارند. سیسکو SD-WAN vManage API  یک رابط API REST برای کنترل، پیکربندی و نظارت بر دستگاه‌های سیسکو در یک شبکه همپوشانی است. استقرار vManage را می‌توان بر روی  hypervisors ESXi یا KVM با حداقل 16 vCPU، 32 گیگابایت رم اختصاصی و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی میزبانی کرد.

کنترلر سیسکو vManage

سیسکو vManage Storage Device

هر سرور سیسکو vManage یک دستگاه ذخیره سازی دارد که به آن اختصاص داده شده است. دستگاه ذخیره سازی یک هارد دیسک است که به سرور سیسکو vManage متصل است و حاوی پارتیشن /opt/data است که پایگاه داده و سایر اطلاعات پیکربندی روی آن ذخیره می‌شود. اولین باری که پس از نصب سیسکو vManage راه‌اندازی می‌شود، از شما خواسته می‌شود که یک دستگاه ذخیره‌سازی را برای سرور سیسکو vManage انتخاب کنید. همچنین از شما خواسته می‌شود که آیا می‌خواهید دستگاه ذخیره سازی را فرمت کنید. اعلان انتساب دستگاه ذخیره سازی در خط فرمان به صورت زیر ظاهر می‌شود:

دستگاه‌های ذخیره سازی موجود:

به دنبال این فرمان، فهرستی از دستگاه‌های ذخیره سازی موجود وجود دارد که قبل از هر کدام یک عدد وجود دارد. عددی را که مربوط به دستگاه ذخیره سازی است که می‌خواهید برای سرور استفاده کنید تایپ کنید. پس از انتخاب یک دستگاه ذخیره سازی، از شما خواسته می‌شود که آیا آن را قالب بندی کنید یا خیر. y را برای قالب‌بندی دستگاه ذخیره‌سازی تایپ کنید، یا n را برای رد کردن قالب‌بندی تایپ کنید. اگر یک دستگاه ذخیره سازی را فرمت کنید، تمام داده‌های دستگاه برای همیشه حذف می‌شود.

Cisco vEdge

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و خرید سوئیچ سیسکو با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

سیسکو Web vManage

وارد سرور برنامه وب سیسکو vManage شوید. سیسکو vManage به عنوان یک سرور برنامه وب اجرا می‌شود که از طریق آن وارد یک سیسکو vManage در حال اجرا می‌شوید. در یک شبکه همپوشانی با یک سیسکو vManage، برای ورود به سرور، از HTTPS استفاده کنید و آدرس IP سرور را مشخص کنید. یک URL با فرمت https://ip-address:8443 وارد کنید، جایی که 8443 شماره پورت استفاده شده توسط سیسکو vManage است. در صفحه ورود، یک نام کاربری و رمز عبور معتبر وارد کنید و سپس روی Log In کلیک کنید. شما پنج شانس برای وارد کردن رمز عبور صحیح دارید.

 پس از پنجمین تلاش نادرست، شما خارج از دستگاه قفل شده‌اید و قبل از تلاش برای ورود مجدد باید 15 دقیقه منتظر بمانید.در یک شبکه همپوشانی که دارای Cluster از سیسکو vManages است، Cluster به شما امکان می‌دهد به یکی از سیسکو vManages که در نقش یک سرور برنامه کاربردی وب عمل می‌کند وارد شوید. از HTTPS استفاده کنید و آدرس IP یکی از سیسکو vManages را در قالب https://ip-address:8443 مشخص کنید.

 نرم‌افزار Cluster، جلسات ورود به سیستم را در بین مدیریت‌های سیسکو vManages که به عنوان سرورهای برنامه وب عمل می‌کنند، متعادل می‌کند. شما نمی‌توانید کنترل کنید که در کدام یک از سیسکو vManages وارد شوید. با یک کلاستر سیسکو vManage، اگر اعتبارنامه ورود نامعتبر را وارد کنید، ممکن است مدتی طول بکشد تا پیام خطای ورود نامعتبر را ببینید و با افزایش اندازه Cluster، مدت زمان افزایش می‌یابد. این تاخیر به این دلیل اتفاق می‌افتد که هر سیسکو vManage به‌ طور متوالی تلاش می‌کند اعتبارنامه‌ها را تأیید کند. اگر هیچ یک از سرورهای cisco vManage اعتبار شما را تأیید نکرد، فقط در این صورت یک پیغام خطای ورود نامعتبر مشاهده می‌کنید.

cisco vmanage

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
NED-CISCOVMGE-SIA2

NSO NED Cisco Viptela vManage:1 Active Prod NW 60m-SIA.

$47386.20 View More
VM-CERT-M-3Y

Certified Hosting infra for vManage medium-node 3-yr sub.

$27000.00 View More
VM-CERT-M-1R

Certified Hosting infra for vManage medium-node 1M sub.

$750.00 View More
D-VM-S-5Y

Cisco Cloud Hosted vManage small-node 5-yr sub.

$150000.00 View More
D-VM-L-1Y

Cisco Cloud Hosted vManage large-node 1-yr sub.

$129999.96 View More
D-VM-L-7Y

Cisco Cloud Hosted vManage large-node 7-yr sub.

$909999.72 View More
D-VM-S-7Y

Cisco Cloud Hosted vManage small-node 7-yr sub.

$210000.00 View More
D-VM-M-3Y

Cisco Cloud Hosted vManage medium-node 3-yr sub.

$180000.00 View More
D-VM-M-1Y

Cisco Cloud Hosted vManage medium-node 1-yr sub.

$60000.00 View More
D-VM-M-5Y

Cisco Cloud Hosted vManage medium-node 5-yr sub.

$300000.00 View More
D-VM-S-3Y

Cisco Cloud Hosted vManage small-node 3-yr sub.

$90000.00 View More
VM-CERT-S-5Y

Certified Hosting infra for vManage small-node 5-yr sub.

$30000.00 View More
VM-CERT-S-1R

Certified Hosting infra for vManage small-node 1M sub.

$500.00 View More
D-VM-L-1R

Cisco Cloud Hosted vManage large-node 1M sub.

$10833.33 View More
D-VM-L-5Y

Cisco Cloud Hosted vManage large-node 5-yr sub.

$649999.80 View More
D-VM-S-1Y

Cisco Cloud Hosted vManage small-node 1-yr sub.

$30000.00 View More
VM-CERT-L-1Y

Certified Hosting infra for vManage large-node 1-yr sub.

$11000.04 View More
VM-CERT-L-1R

Certified Hosting infra for vManage large-node 1M sub.

$916.67 View More
D-VM-M-7Y

Cisco Cloud Hosted vManage medium-node 7-yr sub.

$420000.00 View More
VM-CERT-L-5Y

Certified Hosting infra for vManage large-node 5-yr sub.

$55000.20 View More

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!