لوگو سورنا

سیسکو فایرپاور

در دنیای مدرن امروز مدیران میبایست علاوه بر حفاظت از پورت ها ، پروتکل و یا IP ها، از راهکارهای نسل جدید سیسکو فایرپاور ها نیز استفاده نمایند و شبکه خود را بصورت عمیق تر ، در سطح وسیع تر و حتی با نظارت برروی هر نرم افزاری مدیریت کنند. این راهکار مدرن را میتوان ترکیبی از QoS و فایروال درنظر گرفت.
سیسکو فایرپاور که جزء نسل جدید فایروال ها (NGFW) بحساب می آید از ترکیب فایروال ASA سیسکو و نرم افزار FTD سیسکو تشکیل می شود. نرم افزار Firepower Threat Defense با یکپارچه سازی قابلیت های LINDA و Sourcefire از قابلیت های قدرتمندی همانند کنترل اپلیکیشن ها، جلوگیری از نفوذ، نظارت بر ترافیک رمزنگاری شده و محدودسازی بدافزارهای و فیلترکردن URL های مخرب پشتیبانی میکند. این فایروال قابلیت کنترل برروی بیش از 4000 نرم افزار تجاری را دارا میباشد و در سطح 7 لایه های OSI  میتواند آنها را کنترل و فیلتر نماید.
در حال حاضر فایروال سیسکو هم بصورت سخت افزاری و هم بصورت مجازی سازی شده در دسترس قرار دارد. همچنین میتوان از آن برروی انواع Cloud ها و ماشین های مجازی مانند VMWare و یا Hyper-V بهره برد. این تجهیزات سیسکو از قابلیت های HA و تطبیق خودکار با زیرساخت های موجود نیز پشتیبانی  میکند. همچنین میتوان آنها را با استفاده از نرم افزار FMC سیسکو بصورت یکپارچه مدیریت کرد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع فایروال سیسکو با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی سیسکو فایرپاور

این سری از فایروال سیسکو شامل تمامی ویژگی های نسل اول فایروالها از قبیل بررسی کامل پورت و پروکل می شود و از قابلیت های NAT، VPN و Routing پشتیبانی میکند. این محصول همچنین ترافیک تمامی نرم افزارهای شبکه را میتوان بررسی و فیلتر کند. این قابلیت موجب میشود تا فعالیت ها و اپلیکیشن هایی که برای جلوگیری از فیلتر شدن از پورت های غیر استاندارد استفاده میکنند شناسایی و محدود شوند. این فایروال حتی متواند ترافیک های رمز نگاری SSL و SSH را بررسی کنند. در این فرایند ترافیک های Encrypt شده Decrypt میشوند و سیاست های مورد نظر برروی آنها اعمال و دوباره Encrypt میشوند.
این محصول با هماهنگ شدن با Active Directory و Cisco ISE امکان ایجاد سیاست های متفاوت برای کاربران و گروه های مختلف در اختیار ادمین شبکه قرار میگیرد.

لایسنس های سیسکو فایرپاور

این محصول در حالت راه اندازی برروی سیستم عامل ASA از لایسنس های زی پشتیبانی میکند:
از طرف دیگر و با اجرای نرم افزار FTD برروی این محصول، لایسنس سیسکو فایروال بصورت پیش فرض شامل لایسنس Basic میباشند. که اختیارات محدودی شامل میشوند و برای بقیه قابلیت ها نیازمند خرید لایسنس های جداگانه و نیازمند تجدید دوره ای میباشد. برای فعالسازی قابلیت های پیشرفته این محصول میتوان از طریق Cisco Management Center میتوان لایسنس ها زیر را به آن معرفی و مدیریت کرد:
لایسنس Threat
این لایسنس کنترل قابلیت نظارت بر کاربران و نرم ­افزارها را از طریق افزودن آنها به قوانین کنترل دسترسی، در اختیار ادمین ها میگذارد.
لایسنس URL
این لایسنس قابلیت تصمیم گیری در ارتباط با ترافیک مجاز به عبور از firewall سیسکو را براساس URL مورد نیاز کاربران را در اختیار ادمین شبکه قرار می دهد. بدون داشتن لایسنس فیلترینگ URL تنها قادر به فیلترینگ یک و یا چند گروه URL خواهید بود .
لایسنس AMP
از طریق این لایسنس امکان شناسایی و حذف بدافزار در شبکه فعال میگردد.
لایسنس AnyConnect
این لایسنس امکان برقراری VPN را برروی فایرپاور و ایجاد دسترسی از راه دور را برای کاربران امکان پذیر میکند.

لایسنس اسمارت آفلاین فایرپاور سیسکو ( لایسنس PLR فایرپاور سیسکو) توانایی فعال کردن تمامی قابلیت های بالا را بصورت فول و نامحدود برای مشتریان امکان پذیر میگرداند.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!