فهرست مطالب

سوئیچ Brocade

محصولات Brocade

سوئیچ Brocade

کمپانیBrocade Communications Systems ، یکی از شرکت های فعال در حیطه فناوری اطلاعات است که در حوزه محصولات شبکه و ذخیره سازی اطلاعات مشغول به کار می باشد. این کمپانی جزو اولین شرکت هایی بود که با مطرح نمودن مبحث FCoE و ادغام ترافیک SAN و LAN در سوئیچ‌های دیتاسنتر و بعلاوه با ابداع تکنولوژی VCS و محصولات سری VDX خود در عینیت بخشیدن به شعار Cloud Networking و Ethernet Fabric گام برداشته است و دیدگاه بسیاری از صاحبان مراکز داده را به استفاده از این محصولات و قدم نهادن در حوزه‌های جدید شبکه‌های مراکز داده ترغیب نموده است.

سن سوئیچ Brocade

امروزه شرکت Brocade با ارائه‌ي راه‏ حل هاي پیشرفته که شامل سویيچهاي لايه‌ي دو و سه با كارايي بالا براي شبكه‏هاي LAN و دیتاسنترها میشود و همچنين ارائه‌ي راه‏ حل‌هايي براي Service Providerها، بخش عظیمی از محصولات صنعت شبکه را در اختیار خود گرفته است و يكي از مدعيان راهبري تكنولوژي در این حیطه مي‏باشد. سوییچ های اين كمپاني در موارد بسیاری مقام اول را در دنيا به خود اختصاص داده است.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

یکی از محصولات پرفروش این شرکت به سوئیچ های آن اختصاص دارد که عموما در دیتاسنتر ها و بمنظور انتقال ترافیک های LAN و SAN استفاده میشود. سوئیچ های Brocade انواع سرويسهاي مورد نياز در شبکه های LAN، MAN  و WAN را در زمينه‌ي سوئيچينگ و روتينگ ارائه مي‏دهند. در ادامه به مهم ترین سوییچ های Brocade اشاره خواهیم کرد:

  • سوییچ Brocad G610: این سوئیچ ها تا 768 گیگابایت پهنای باند پشتیبانی میکنند.
  • سوییچBrocade G620 : این سوئیچ ها تا 2 ترابایت پهنای باند پشتیبانی میکنند.
  • سوییچ Brocade G630: این سوئیچ ها تا 4 ترابایت پهنای باند پشتیبانی میکنند.
  • سوییچ Brocade G720: این سوئیچ ها تا 4.096 ترابایت پهنای باند پشتیبانی میکنند.
  • سوئیچ Brocade G730: این سوئیچ ها تا 8.192 ترابایت پهنای باند پشتیبانی میکنند.
  • سوییچ Brocade 6520: این سوئیچ ها تا 1.536 ترابایت پهنای باند پشتیبانی میکنند.