لوگو سورنا

مایکروسافت

مایکروسافت

شرکت مایکروسافت را که امروزه بوسیله ویندوز آن میشناسیم، یک شرکت فناوری آمریکایی و چندملیتی است که دفتر مرکزی آن در ایالت واشینگتن قرار دارد. این شرکت بزرگترین ارائه دهنده نرم افزارهای رایانه ای در دنیا میباشد. از سیستم عامل ویندوز Microsoft میتوان بعنوان پرفروش ترین محصولات مایکروسافت و همچنین از نرم افزار آفیس بعنوان پرفروش ترین نرم افزار آن نام برد.

میتوان به این موضوع اذعان داشت که اصلی ترین رقابت بین شرکت های فعال در زمینه آی تی و شبکه، بین شرکت های مایکروسافت، سیسکو و میکروتیک است. همچنین امروزه مایکروسافت با ورود به حوزه های مختلف دنیای شبکه از جمله کلود، با معرفی محصول Microsoft Azure، مجازی سازی، با معرفی محصول Microsoft Hyper-V وارد رقابت با شرکت های بزرگی از قبیل Amazon و VMware شده است.

راهکار مایکروسافت برای دیتاسنتر

امروزه در تمامی دیتاسنترهای پیشرفته میتوان ردی از ویندوز سرور مایکروسافت را مشاهده کرد. این محصول پرقدرت با پشتیبانی از بسیاری از سرویس های شبکه مانند Active Directory، DNS، DHCP و غیره، پاسخگوی بسیاری از نیازهای مدیران شبکه میباشد. مدیران شبکه میتوانند با گذراندن دوره های MCSE به دانش لازم برای پیاده سازی این راهکار قدرتمند در بستر شبکه برسند. لازم بذکر است لایسنس ویندوز سرور مایکروسافت تمامی قابلیت های این محصول را فعال میگرداند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی ویندوز سرور مایکروسافت

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار میباشد:

همچنین برای پیاده سازی زیرساخت مجازی، شرکت مایکروسافت با Microsoft Virtual Server به دنیای مجازی سازی وارد شد که زیرساخت Hyper-V امروزی را تشکیل می دهد. لایسنس Microsoft Hyper-V که با لایسنس های ویندوز این شرکت یکسان میباشند، امکان فعال سازی قابلیت های مختلف را برای مدیران فراهم میکند.

ویژگی های Microsoft Hyper-V

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار میباشد:

راهکار مایروسافت برای کلود

کلودAzure  مایکروسافت یک راهکار ابری است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با توجه نیازشان، به کامپیوترهای بسیار قدرتمندی که در دیتاسنترهای مختلف Microsoft قرار گرفته‌اند دسترسی داشته باشند. این محصول رقیب کلود AWS آمازون و Google Cloud بحساب میاید.

راهکار مایکروسافت برای مدیریت شبکه

سری محصولات Microsoft System Center به گروهی از محصولات مدیریتی مایکروسافت اطلاق میگردد که برای مدیریت و پشتیبانی بهینه تر و راحت تر سرورها و کلاینت ها در شبکه های تحت این سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. در ادامه میتوانید توضیحات مربوط به هر نرم افزار را در بخش های آن مشاهده نمایید.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!