نرم افزار Veritas

نرم افزار Veritas

امروزه و در دنیای اطلاعات مهمترین بخش هر سازمانی، کارمندان، داده ها و سیستم های آن مجموعه می باشد و یکی از مشکلات اساسی و ریسک های بزرگی که اکثر سازمانها با آن مواجه هستند خطرات ناشی از انهدام اطلاعات می باشد.  حفاظت از این اطلاعات و سیستم ها به دلیل رشد روز افزون آنها در سازمان و پیچیدگی زیر ساخت های آن، سخت و دشوار شده است و راهکارهای پیچیده تری میباشد. شرکت Veritas که یکی از شرکت های با سابقه در زمینه حفاظت داده و اطلاعات میباشد، دارای محصولات متنوعی در زمینه تهیه پشتیبان و بکاپ از اجزای مختف شبکه میباشد.

در میان محصولات Veritas، نرم افزار Backup Exec  به مدیران کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان، بیشتر مشکلات مربوط به پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات پراهمیت در سازمان خود را برطرف کرده و از امنیت اطلاعات محرمانه خود مطمئن شوند.

ویژگی نرم افزار Veritas Backup Exec

محصول Backup Exec از دو ویژگی منحصر به فرد، در عین نگهداری سرعت و اطمینان، زیر پشتیبانی میکند:

  • قابلیت بازگرداندن اطلاعات بر روی یک سخت افزار غیر مشابه
  • قابلیت بازیابی اطلاعات از راه دور

نتیجه این ترکیب آزادی عمل استثنایی مدیر شبکه برای احیای سیستم ها در هر زمان و از هر مکان بر روی هر سخت افزاری است. همچنین مابقی قابلیت های نرم افزار Veritas را در ادامه مشاهده میکنید:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Veritas با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.
  • کاهش زمان بازگردانی سیستم ها: با بکارگیری این ویژگی، قابلیت هایی مانند مدیریت یکپارچه نسخه های پشتیبان و امکان بازیابی اطلاعات بر روی سخت افزار غیر مشابه، مدت زمان احیای سیستم های آسیب دیده به طرز چشمگیری کاهش می یابد.
  • سازگاری و انعطاف پذیری بالا: این نرم افزار دارای امکان تهیه نسخه های پشتی بان بر روی کلیه ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات از قبیل هارد دیسک، نوارهای مغناطیسی، دیسکهای نوری،NAS، SAN، DVD، USB و غیره می باشد.
  • پشتیبانی از دیتابیس های مختلف: با استفاده از این نرم افزار می توان از اطلاعات موجود در بانکهای اطلاعاتی، از جمله DB2، Oracle، SQL Server و غیره در حالت کار و بدون نیاز به قطع فعالیت های آن نسخه پشتیبان تهیه نمود.
  • پشتیبانی از مدیریت متمرکز: پنل مدیریتی این محصول در سازمان هایی که شبکه های آنها دارای تعداد قابل توجهی کامپیوتر باشد، امکان تهیه نسخه های پشتیبان را از راه دور را امکان پذیر کرده و مدیران را از حضور فیزیکی بی نیاز میکند.

نرم افزار Veritas NetBackup

محصول NetBackup به طور کارآمد مدیریت داده را ساده سازی کرده و به عنوان یک راه حل واحد برای محافظت از تمام دارایی های اطلاعاتی سازمان، پشتیبانی از تقریباً هر سرور، تجهیزات ذخیره سازی ، زیرساخت های مجازی، پایگاه داده ، برنامه و بستر ابری را که امروزه توسط شرکت ها استفاده می شود ، فراهم می کند.