لوگو سورنا

خرید Tenable

خرید Tenable

بصورت کلی شرکت Tenable بعنوان یک شرکت پیشتاز در ارائه راهکارهای امنیتی شبکه شناخته میشود. محصولات Tenable به سازمان ها کمک میکند تا متوجه ریسک های امنیتی موجود در شبکه خود شده و برای کاهش این مخاطرات اقدام نمایند. این شرکت با ارائه راهکارهای بروز و متفاوت و همچنین با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته میتواند به نیازهای تجارت های مختلف پاسخ داده و امکانات زیر را در جهت برقراری امنیت سایبری در اختیار آنها قرار دهد. امروزه بیش از 21 هزار مشتری، دارای شبکه های  کوچک تا بزرگ، در سراسر دنیا از خدمات و محصولات Tenable استفاده میکنند هرچند که پرفروش ترین محصول این شرکت اسکنر Nessus میباشد.

ویژگی های Tenable

مشتریان میتوانند با خرید محصول و لایسنس Tenable از مزایای زیر برخوردار شوند:

همچنین نرم افزار Tenable باعث از بین رفتن نقاط کور درون شبکه سازمان شده و میتواند با اولویت بندی تهدیدات و پاسخ گویی بموقع به آنها از افشا شدن و از دست رفتن اطلاعات جلوگیری نماید.

Tenable

نرم افزار Tenable

کمپانی Tenable دارای محصولات متنوعی برای بکارگیری بصورت On-premise و یا Cloud-based دارا میباشد. در ادامه به اختصار به معرفی مهم ترین نرم افزارهای این شرکت میپردازیم:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس Tenable با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!