نرم افزار Tableau

نرم افزار Tableau

محصول Tableau یک نرم افزار برای پیاده سازی تصویری داده های سازمانی و بمنظور پیاده سازی هوش تجاری میباشد. نرم افزار تبلو میتواند با تحلیل و پیاده سازی دیتا های مختلف برروی نمودارهای تصویری امکان درک و باشتراک گذاشتن این اطلاعات تجاری را آسانتر کرده و به مدیران این امکان را بدهد تا داده های مربوط به تجارت خود را با همکاران و کارمندان خود باشتراک بگذارند. این امر موجب میشود تا تیم های متفاوت بتوانند تحلیل دقیق و جامعی بررروی عملکرد خود و سازمان در اختیار داشته باشند تا امکان اقدامات موثر در جهت افزایش بازدهی و اثربخشی قسمت های مختلف فراهم گردد.

ویژگی نرم افزار Tableau

امروزه تکنولوژی BI یا Business Intelligence بسیار مورد توجه شرکت های پیشرفته قرار گرفته است و در راس محصولات این حوزه میتوان از پلتفرم تبلو نام برد. این محصول قابلیت های زیر را در اختیار شما قرار میدهد:

از قابلیت های مهم این محصول این است که بمنظور استفاده از آن نیازمند یادگیری زبان برنامه نویسی یا مهارت خاصی ندارید که این امر بهره مندی از آن را برای تمامی مدیران میسر میسازد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

انواع نرم افزار Tableau

برای پیاده سازی این نرم افزار میبایست هرکدام از بخش های زیر در بستر سازمانی پیاده سازی شوند:

خرید تبلو ( خرید Tableau)

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار و لایسنس تبلو و کسب اطلاعات درمورد راه اندازی تبلو با کارشناسان فروش شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا در ارتباط باشند.