لوگو سورنا

نرم افزار Splunk PCI

نرم افزار Splunk PCI

با توجه به حجم عظیم دیتا و لاگ ها در نرم افزار Splunk Enterprise نیاز به نرم افزاری جهت تحلیل دقیق تر گزارش ها و لاگ ها و انطباق آن با استاندارد ها و تسهیل فرایند های تحلیل و بررسی و حسابرسی حس میشود، کمپانی اسپلانک با ارائه نرم افزار کمکی Splunk PCI سعی دارد که به چنین فرایند های پیچیده و وفت گیر تسهیل ببخشد. این ماژول نرم افزار امنیتی اسپلانک بر روی نرم افزار Splunk Enterprise نصب شده و  با تحلیل و انطباق انواع دیتا ، ترافیک و رویداد ها به صورت لحظه ای با استاندارد های امنیتی همچون PCI DSS قادر به ارائه گزارشی کامل و اولویت بندی شده با فرمت ها و نمودار های متنوع از انواع رفتار ها ، تهدیدات و آسیب پذیری ها میباشد. Splunk PCI با سرعت بالا و به صورت لحظه ای در پردازش دیتا جهت گزارش دهی و مانیتورینگ دقیق انواع داده ها در انواع نرم افزار ها ، شبکه ها و سرویس های Cloud بر اساس پالیسی های اعمال شده همچون نوع داده و حجم، موقعیت،زمان و… سبب کاهش ریسک و نفوذ پذیری شده و مناسب جهت استفاده در انواع سازمان های متوسط و بزرگ و مراکز عملیات امنیت SOC میباشد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات اسپلانک با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های نرم افزار Splunk PCI

لایسنس نرم افزار  SPLUNK PCI

نرم افزار Splunk PCI در ابتدا بر روی نرم افزار Splunk Enterprise نصب شده و جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی Splunk PCI دارد.

خرید نرم افزار Splunk PCI

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس اسپلانک با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!