نرم افزار Splunk ITSI

نرم افزار Splunk ITSI

این نرم افزار امنیتی کمپانی اسپلانک که با نام Splunk IT Service Intelligence یا به اختصار Splunk ITSI شناخته میشود یک راهکار مانیتورینگ و تحلیل داده‌ می باشد که با بهره‌گیری از امکانات هوش مصنوعی، عملیات بخش IT را تسهیل می‌کند. به واسطه این ابزار می‌توان از صحت عملکرد سرویس های IT، سرویس‌های حیاتی زیرساخت و سرویس‌های مرتبط با کسب و کار سازمان، اطمینان حاصل کرد. اسپلانک ITSI می‌تواند به منظور حل چالش های مرتبط با IT از جمله چالش های موجود در سرویس ها از طریق تحلیل رویدادها، متریک ها و لاگ ‌ها مورد استفاده قرار گیرد. جمع آوری انواع داده‌ها ، یکپارچه سازی رویدادها و اعلان ها به منظور آمادگی جهت تحلیل و بررسی یک واقعه در کوتاه ترین زمان از ویژگی های بارز این نرم افزار میباشد.

ویژگی های نرم افزار Splunk ITSI

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات اسپلانک با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار  SPLUNK ITSI

نرم افزار Splunk ITSI جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی Splunk ITSI License دارد.

خرید نرم افزار Splunk ITSI

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس اسپلانک با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.