سولارویندز UDT

Solarwinds User Device Tracker

سولارویندز UDT

نرم افزار سولارویندز SolarWinds User Device Tracker (UDT) برای کمک به مدیریت خطرات و الزامات دسترسی به شبکه مرتبط با ظهور دستگاه های IP طراحی شده است.  UDT ردیابی خودکار برای کاربر و دستگاه را همراه با قابلیت های مدیریت پورت سوئیچ قدرتمند ارائه می دهد تا شما بدانید چه کسی و چه چیزی به شبکه شما متصل می شود و آن را کنترل کنید.

SolarWinds User Device Tracker (UDT) دستگاه ها، پورت ها و کاربران مرتبط با شبکه شما را نظارت می کند. این به شما امکان می‌دهد که ظرفیت و پورت های استفاده شده را تجزیه و تحلیل کنید و در مورد مشکلات قبل یا به محض وقوع آنها هشدار دریافت کنید، مکان‌ هایی که دستگاه ‌ها در شبکه شما متصل هستند را بیابید و اطلاعات دقیقی در مورد تجزیه و تحلیل ظرفیت دریافت کنید.

مجوز UDT SolarWinds بر اساس تعداد پورت هایی است که باید نظارت شود. هر ردیف مجوز حداکثر تعداد پورت هایی را که می توان مدیریت و نظارت کرد را نشان می دهد.

ویژگی های کلیدی

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

Locating users and devices

در سولارویندز UDT قابلیت هایی وجود دارد که به مدیران کمک میکند تا بتوانند ببینند چه دستگاه هایی به چه پورت هایی متصل هستند.این برنامه شما را قادر میسازد تا بر سوئیچ ها، پورت ها و دستگاه های شبکه به صورت خودکار نظارت کامل داشته باشید و آنها را کشف و نقشه برداری کنید. زمانی که با اکتیو دایرکتوری متصل میشوید، می‌توانید دقیقاً ببینید که چه کسی به دستگاهی که به شبکه شما متصل است، وارد شده است.

نظارت بر Endpoints

ویژگی نظارت بر روی Endpoints در این برنامه به مراتب به سیار ساده تر شده است و باعث شده که به سرعت دستگاه ‌های متصل به شبکه مهمان بی‌سیم و دستگاه‌ های متصل به پورت‌ های سوئیچ فیزیکی را در یک نما شناسایی کنید. به طور خودکار دستگاه های نقطه پایانی سیمی و بی سیم را در شبکه خود پیدا کنید.

خودکارسازی ردیابی دستگاه ها

SolarWinds User Device Tracker (UDT) میتواند به طور خودکار سوئیچ ها، پورت ها و دستگاه های شبکه را کشف، نقشه برداری و نظارت کند. یک لیست سفید بسازد تا دستگاه‌ ها یا دستگاه‌ های بسیار حساس را که مشکوک رفتار می‌کنند و ممکن است رویداد هایی را انجام دهند که به ضرر سیستم باشد را شناسایی میکند و آنها را در محیطی ایزوله قرار میدهد تا اقداماتی را بر علیه آنها انجام دهد و پیگیری کند.

شناسایی دستگاه های سرکش

ویجت دستگاه های سرکش در User Device Tracker به شناسایی و نظارت آسان دستگاه‌ هایی که قبلا در شبکه دیده نشده ‌اند کمک می‌کند. هنگامی که دستگاه ‌های غیرمجاز به سادگی شناسایی می‌شوند، UDT می‌تواند پورت سوئیچ مربوط را که دستگاه های سرکش به آن وصل هستند را ببندد و آسیب ‌هایی را که از یک دستگاه سرکش می‌تواند به شبکه وارد شود را محدود کند تا از ضرر های گوناگون که ممکن است به شبکه وارد شود جلوگیری کند.

تداخل آدرس های IP

بسته کنترل IP، شامل SolarWinds IP Address Manager (IPAM) و UDT می شود که تداخل در آدرس های IP را شناسایی کرده و با استفاده از IPAM هشدار برای شما ارسال می‌کند و به شما امکان می‌دهد که با خاموش کردن پورت ها با UDT، دستگاه های مورد نظر که مشکل خاصی دارند را غیرفعال کنید. این به دستگاه ذخیره اجازه می دهد تا زمانی که بتوانید منبع مشکل را پیدا و از بین ببرید، به طور عادی روال کاری خود را ادامه دهید.

SD-WAN

نظارت بر روی دستگاه‌ های متصل WAN Edge از راه دور دشوار است. UDT اکنون از دستگاه Viptela vEdge پشتیبانی می‌کند تا به سرعت تشخیص دهد چه چیزی مستقیما به آنها متصل است، و تاریخچه پورت های حیاتی و نظارت را برای مدیریت عملیات و تجزیه و تحلیل عملکرد آن فراهم می‌کند.

قیمت Solarwinds UDT

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز UDT با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.