سولارویندز SRM

Solarwinds Storage Resource Monitor

سولارویندز SRM

نرم افزار سولارویندز SolarWinds Storage Resource Monitor (SRM) نرم افزاری است برای ارائه خدمات نظارتی بر عملکرد NAS و SAN بدون عامل multi-vendors و همچنین نظارت و پیش بینی ظرفیت دستگاه های ذخیره سازی شما طراحی شده است. نرم افزار SRM پیکربندی سریع و آسانی را در طیف کاملی از هشدار های سفارشی و از پیش تعریف شده و گزارش هایی برای کمک به دریافت یک دید تلفیقی از راه حل ذخیره سازی به شما ارائه میدهد. این می تواند به جلوگیری از خرابی کمک کند تا اطمینان حاصلی به وجود بیاید که زیرساخت ذخیره سازی شما در اوج عملکرد خود نگه دارد.

مجوز SRM مانند سایر محصولات پلتفرم Orion، همانطور که در محصولات License Orion Platform توضیح داده شده است، مجوز دارد. با این حال، سطوح مجوز SRM به جای گره ها، برای تعداد هارد دیسک ها و درایو های حالت جامد و در تمام سیستم های ذخیره سازی مشترک SAN, NAS اعمل می شود.

ویژگی های کلیدی

  • پشتیبانی از دستگاه ذخیره سازی Multi-Vendors
  • نظارت بر عملکرد ذخیره سازی و تشخیص Hotspot ها
  • برنامه ریزی خودکار ظرفیت ذخیره سازی

نظارت یکپارچه بر ذخیره سازی

درک سلامت دستگاه های ذخیره سازی شما از فروشندگان مختلف می تواند چالش بحث برانگیز باشد. مدیران ذخیره‌ سازی باید ابزار های متعددی و گوناگونی را به کار گیرند تا اطمینان حاصل ایجاد کنند که دستگاه ‌ها و سیستم‌ های ذخیره‌ سازی همه آنها همانطور که باید کار می کنند. با یک ابزار نظارت بر ذخیره سازی یکپارچه مانند SRM، شما میتوانید استفاده از قابلیت مشاهده به تمام دستگاه های ذخیره سازی شما را از طریق یک ابزار واحد داشته باشید. داشبورد خانه SRM به شما قدرت مشاهده کلی معیار های ذخیره سازی کلیدی، مانند ظرفیت قابل استفاده، خلاصه دیسک خام، و موارد برجسته ذخیره سازی با خطرات عملکرد می دهد. همچنین، SRM لیستی از هشدار هایی که نیاز فوری به توجه و عمل دارند را ارائه می دهد.

مدیریت در سطح سازمانی

SolarWinds Storage Resource Monitor (SRM) با رابط کاربری آسان برای پیمایش و کنسول وب قابل شخصی سازی طراحی شده است که به شما امکان می دهد کل زیرساخت ذخیره سازی خود را مشاهده کنید. ویژگی‌ هایی مانند تشخیص نقطه اتصال و نظارت بر عملکرد ذخیره‌ سازی به شما این امکان را می‌دهد که از مشکلات احتمالی در صورت بروز آنها آگاه باشید، بنابراین می‌توانید به سرعت تشخیص دهید که کدام دستگاه ‌ها یا منابع علت اصلی این رویداد ها هستند.

ذخیره سازی متمرکز

با راه حل های مدیریتی ذخیره سازی داده ها در SolarWinds SRM، مدیران می توانند از همان ابزارها برای نظارت و کنترل دستگاه ها و سیستم های ذخیره سازی از Multi-Vendors ها استفاده کنند. این ویژگی همچنین به مدیران کمک می‌کند تا گلوگاه‌ های عملکردی را مشخص کرده و برطرف کنند و منابع را به طور مؤثرتر و کاربردی تری در محیط ذخیره ‌سازی خود تخصیص دهند.

بهینه سازی زیرساخت ها

سولارویندز SRM برای ارائه گزارش های قابل تنظیم با بینش عمیق در محیط ذخیره سازی شما، از معیار های عملکردی تا روند های کلیدی ظرفیت، طراحی شده است. دسترسی به این اطلاعات به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که مشکلات ذخیره سازی مانع در دسترس بودن و یا باعث ضعف عملکردی در برنامه شما نمی شود و تجربه کاربر نهایی به صورت رضایت بخش تری خواهد بود.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

افزایش دید سیستم

با داشبورد AppStack  عیب‌ یابی مشکلات برنامه ها آسان‌ تر از همیشه می شود. شما میتوانید اطلاعات عملکردی را در کل stack  برنامه ببینید و روابط بین برنامه ‌ها، سرور های فیزیکی، لایه‌ های ذخیره ‌سازی و میزبان‌ های مجازی را با قابلیت‌ های visual mapping dependency کشف کنید.

SRM توانایی leverage integration را با دستگاه های ذخیره سازی زیر را ارائه می دهد:

Dell, Dell EMC, EMC Unity, Hitachi, HP, Huawei, IBM, NAS, PURE, XtremIO, Nimble, Infinidat

قیمت Solarwinds SRM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز SRM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.