سولارویندز SCM

Solarwinds SCM

سولارویندز SCM

نرم افزار سولارویندز SCM یا SolarWinds Server Configuration Monitor (SCM)  نرم افزاری برای ردیابی و هشدار است برای زمانی که تنظیمات سیستم و برنامه از یک خط پایه تعریف شده که توسط کاربر صورت گرفته باشد یا بر اساس آخرین پیکربندی آنها تغییر می کند، طراحی شده است.

این نرم افزار برای شناسایی و ردیابی و مقایسه تغییرات سیستم و برنامه ها موجود در محیط شما طراحی و ساخته شده است.محصول SCM که با Orion یکپارچه شده است، با مقایسه آسان تغییرات پیکربندی در طول زمان و ارتباط آنها با معیارهای عملکرد، به شناسایی سریع علت اصلی یک مشکل کمک می کند.

قابلیت و ویژگی ها

ایجاد دید جامع

این برنامه به شما اجازه نمی دهد تا تغییرات غیر منتظره و غیرمجاز که محیط شما را به خطر بیندازد و شما را قادر میسازد که بتوانید بر اساس اتفاقات رخ داده عکس العمل مناسب از خود را نشان دهید.

مقرون به صرفه بودن

با استفاده و خرید این نرم افزار شما توانایی این را دارید که از مجوزهای قابل فهم و مقرون به صرفه که در اختیار شما قرار میگیرد را در چندین پروژه به طور کامل استفاده کنید و از پشتیبانی کامل آنها لذت ببرید.

Server Compliance Monitoring

نظارت بر سرور ها این امکان را به شما میدهد که بتوانید به سرعت متوجه شوید که آیا تغییرات پیکربندی با قطع یا مشکلات رخ داده در عملکرد شبکه ارتباط دارد یا خیر.

مدیریت بر دیتابیس ها و تغییرات غیر مجاز

شما به سرعت متوجه میشوید که در چه زمانی تغییراتی در پیکربندی دیتابیس شما رخ میدهد.پایگاه داده‌ های شما عمدتاً در پشت صحنه هستند، اما برای راه‌ اندازی کسب‌ وکار شما حیاتی هستند. سولارویندز SCM برای تغییرات پیکربندی در این زیرساخت و تغییرات در مجوزهای کاربر و طرحواره ها نظارت می کند.

مدیریت اسکریپت ها و نظارت بر تغییرات خروجی

اسکریپت های homegrown سطح دید ارزشمندی را در مورد سیستم ها و برنامه های سازمان شما ارائه می دهند. با SCM، می‌توانید اسکریپت‌ ها را به شکل مرکزی مدیریت کنید، آن اسکریپت ‌ها را در سرور های محیط خود توزیع و پخش کنید، و سپس تغییرات را در کل خروجی آن اسکریپت ‌ها ردیابی کنید و هشدار دهید. در کل ظرفیت نظارت بر تغییرات خود را تا سطح مهارت برنامه نویسی خود میتوانید گسترش دهید.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

Correlate configuration changes to performance

این قابلیت شما را قادر میسازد که متوجه شوید چه زمانی تغییرات در پیکربندی به عملکرد و بازخورد سیستم های شما کمک میکند یا ضربه میزند. هنگامی که یک سرور از کار افتاده یا عملکرد ضعیفی دارد، داده‌های تغییر جمع‌آوری ‌شده سپس توسط مانیتور پیکربندی، سرور را می‌توان با معیارهای عملکرد، سلامت و در دسترس بودن جمع‌آوری ‌شده توسط سایر ماژول‌ های مبتنی بر پلتفرم  Orionدر یک جدول زمانی گرافیکی از طریق  Perfstackترکیب کرد. ترکیب این دو مجموعه داده به شما این امکان را می دهد که به راحتی ببینید آیا تغییر پیکربندی برنامه یا سرور منشأ مشکل عملکرد یا قطعی بوده است یا خیر.

Hardware and software inventory tracking

مشاهده و گزارش گیری از inventory سخت افزار ها و نرم افزار ها با ابزار موجودی دارایی Server Configuration Monitor، کنترل بهتری بر Inventory سخت افزار و نرم افزار خود به دست آورید. این طراحی شده است تا لیستی به روز از دارایی های سخت افزاری و نرم افزاری شما را ارائه دهد.

هماهنگی با پلتفرم Orion

 این ویژگی این امکان را برای ما فراهم میکند تا بتوانیم تغییرات رخ داده در زیر ساخت ها را برسی کنیم و به کمک مانیتور پیکربندی سرور که بر روی پلتفرم Orion ساخته شده است، دسترسی مستقیم و ادغام با سایر ویژگی ها و مجموعه داده های سطح سازمانی دارد.

ردیابی کردن سرور ها و تغییرات در برنامه

پیکربندی سیستم ها و برنامه ها همواره به صورت متوالی در حال تغییر هستند و بعضی از این تغغیرات ضروری و مجاز است درحالی که بعضی از این تغییرات ممکن است مخرب باشند یا خارج از فرآیندهای عادی انجام شوند. یک چیز مشترک همه آنها این است که آنها اغلب علت قطع، مشکلات عملکرد یا آسیب پذیری هستند. با این حال، دانستن اینکه این تغییرات چه زمانی رخ داده اند و چه کسی این تغییر را بدون ابزار نظارت بر تغییر پیکربندی انجام داده است تقریبا غیرممکن است.

قیمت Solarwinds SCM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز SCM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.