لوگو سورنا

   سولارویندز SAM

Solarwinds Server and Application monitor

 سولارویندز SAM

نرم افزار سولارویندز SolarWinds Server & Application Monitor (SAM) برای نظارت بر برنامه ‌های کاربردی و زیرساخت ‌های پشتیبانی آ‌نهاا، چه در محل، چه در فضای ابری یا در یک محیط که ترکیبی از آنها است طراحی شده است.

نحوه کار به گونه ایی است که SAM برنامه شما را با منابع مشاوره حرفه ای که با پلتفرم Orion و محصولات آن که از تجربه بالایی برخودارند مرتبط می کند. این خدمات بدون هزینه اضافی برای مشتریانی که یکی از نسخه‌ های پلتفرم Orion تحت تأثیر SUNBURST یا SUPERNOVA را اجرا می‌کنند و یا در حال اجرا هستند، ارائه می‌شود.

SolarWinds SAM ابزارهایی را برای نظارت بر روی سرور ها و برنامه های خود دارد که از طریق یک کنسول وب به شما ارئه میدهد. این مجموعه های از الگو ها، مانیتور های برنامه و هشدار ها برای مدیران سفارشی سازی شده اند که برای نظارت هوشمندانه بر وضعیت و مسائل برنامه ارائه می شود. مانیتور بیش از 200 نوع برنامه از جمله سرور های برنامه، سرور های احراز هویت، سرورهای پایگاه داده و موارد دیگر از جمله توانایی ها و ویژگی های این برنامه است.

ویژگی های کلیدی

در دسترس بودن برنامه و نظارت بر عملکرد

برنامه SAM میتواند به سادگی برنامه بیش از 1200 برنامه، سیستم، زیرساخت و قالب ابری، از جمله Windows, Linux, Java, Active Directory, SharePoint, Citrix, Office 365 پشتیبانی کند که خود باعث میشود که بتواند مجموعه گستردع و وسیعی از اقدامات و عملکرد ها را با خود به همراه داشته باشد. شما به راحتی می توانید نظارت را به برنامه ها و اهرم های سفارشی شده یا خانگی گسترش دهید و برای این کار میتوانید از اسکریپت های موجود برای ساخت روش های نظارت  جدید استفاده کنید.

Managing all servers and apps

در برنامه Solarwinds SAM شما میتوانید عملکرد سرور ها را با بیش از 1200 الگوی نظارتی در محیط های ابری خصوصی، عمومی و ترکیبی خود نظارت کنید و رویداد هایی که بر روی همه سرور ها رخ میدهد را مشاهده کنید. نظارت مستمر و همواره سرور، همبستگی موازی برای داده های فناوری اطلاعات ترکیبی خود، و انعطاف پذیری برای نظارت بر برنامه های کاربردی سفارشی شده نمونه هایی از ویژگی های این برنامه است که در اختیار شما قرار دارد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

کنترل سرویس های شخصی سازی شده

خوشبختانه نظارت بر هر فرآیند، سرویس، دستگاه یا برنامه سفارشی شده با SAM آسان است. مدیران میتوانند به سرعت الگو های سفارشی شده را در زمینه ایی که نیاز دارند برای نظارت و هشدار ایجاد کنند،این زمینه ها میتواند برنامه های کاربردی سفارشی شده و اجزای زیرساخت گرفته تا دستگاه های اینترنت اشیا و برنامه های کاربردی مبتنی بر وب مدرن باشد این برنامه شما را قادر میسازد تا بتوانید از پروتکل‌ ها و رویکرد های مختلف، از جمله PowerShell، WMI، SNMP، و REST با نظرسنجی ‌های قدرتمند SAM API استفاده کنید که نتیجه همه این ویژگی ها برای گسترش قابلیت های نظارت و گزارشی برای شما طراحی شده است.

Monitoring office 365

نرم افزار SAM نظارت بر روی سرور ها و برنامه های نظارتی جامع آفیس 365 را ارائه می دهد که برای نظارت، ردیابی، هشدار و گزارش نحوه استفاده و در دسترس بودن آفیس 365 ساخته شده است. الگو دهای مانیتورینگ سرور داخلی در SAM به بهترین شیوه ها در اختیار شما قرار گرفته است که به شما کمک به سزایی می کند.

کنترل نظارت بر Azure

برای تنظیم بیشتر و بهینه سازی عملکرد، workload های Azure شما باید به طور مداوم و گسترده نظارت شود. برنامه SAM این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید نظارت کامل بر عملکرد Azure را از محیط خود از طریق یک داشبورد تک شیشه ای با استفاده از قابلیت های برنامه SAM داشته باشید.

Dynamic Maps

سولارویندز SAM می تواند به طور خودکار روابط بین برنامه ها و سرورها را کشف کند و بر اساس ارتباطات برنامه های فعال می تواند اتصالات شبکه ایی را جمع آوری کند این اطلاعات میتواند از دست دادن بسته ها و تأخیر در ارسال و دریافت آنها باشد.

قیمت Solarwinds SAM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز SAM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!