لوگو سورنا

سولارویندز NTM

Solarwinds NTM

سولارویندز NTM

نرم افزار سولارویندز NTM و یا SolarWinds Network Topology Mapper (NTM) گره‌ ها را در شبکه به شما نشان می‌دهد، وضعیت گره‌ ها و اتصالات شبکه بین آنها را در نقشه ‌های مرتبط و مقیاس‌پذیر با نماد های قابل تنظیم نشان می‌دهد و آنها را همواره به‌روزرسانی می‌کند. هر مدیری می داند که داشتن یک نقشه شبکه قابل اعتماد برای همه چیز از عیب یابی گرفته تا طراحی و برنامه ریزی ضروری است.

نمای کامل توپولوژیک NTM با نشان دادن اینکه چگونه یک مشکل با یک گره خاص بر جنبه های بزرگتر شبکه شما تأثیر می گذارد، سیستم نظارت بر شبکه شما Solarwidns Network Performance Monitor  را تکمیل می کند. NPM هشدار ها را به ترتیب یا فوریت و اولویت های مهم را فهرست می کند و NTM هشدار ها را روی نقشه توزیع و پراکنده می کند. به عنوان مثال، NTM نشان می دهد که آیا یک سوئیچ خاص در مسیر تمام گره های هشدار دهنده دیگر قرار دارد.

نکات کلیدی

قابلیت اسکن شبکه (Mapping)

به ‌طور خلاصه، NTM شبکه آزمایشی را اسکن می کند و نقشه ‌ای تولید میکند که تمام دستگاه‌ های شبکه‌ شده در آزمایشگاه را نشان میدهد. برخی دستکاری های جزئی برای مرتب کردن نقشه و جابجایی دستگاه ها مورد نیاز است، اما به طور کلی نقشه قابل خواندن است و ممکن است این مرحله لازم نباشد. NTM شامل 4 طرح‌ بندی نقشه است، بنابراین می‌توانید طرح‌ بندی را بر اساس نیاز های مورد نظر انتخاب کنید که به شما کمک می‌کند شبکه‌ تان را به گونه ‌ای مناسب تجسم کنید. به عنوان مثال، می توانید انواع دستگاه خاص، بخش های شبکه یا کل شبکه را مشاهده کنید. NTM همچنین سرعت اتصال بین گره ها را نشان می دهد که می تواند در شناسایی تنگ ناها مفید باشد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

قابلیت نگهداری به روز

Network Topology Mapper به‌ طور خودکار دستگاه‌ های جدید، تغییرات و سیستم‌ های ناشناخته را اسکن می‌کند تا از ثبت دقیق و به ‌روز شبکه شما اطمینان حاصل کند. با شناسایی خودکار دستگاه های جدید و تغییرات در توپولوژی شبکه با اسکن شبکه برنامه ریزی شده در ابزار توپولوژی شبکه، شبکه خود را میتوانید همواره به روز نگه دارید که خود از نظر مدیران شبکه از اهمیت به سزایی بر خوردار است.

قابلیت گزارش گیری

اگر تا به حال با یک ویروس در شبکه مواجه شده اید، ممکن است سعی کرده باشید با جستجوی آدرس MAC و شناسایی پورت سوئیچ که به آن وصل شده است، یک ماشین مشکل را پیدا کنید. گزارش استفاده از پورت سوئیچ در اینجا کمک بزرگی است و فوراً لیستی از پورت ها را با آدرس های MAC و IP ایجاد می کند که شما را در انجام این عمور بسیار یاری میکند و باعث میشود شما با استرس کمتر و اعتماد به نفس بالاتری با مشکلات رو به رو شوید.

قابلیت اسکن برنامه ریزی شده

محصول NTM سولارویندز را می توان برای اسکن در یک جدول زمانی تنظیم شده پیکربندی و تنظیم کرد. این یک ویژگی عالی برای کمک به شناسایی تغییرات در شبکه است. از یک اسکن تا NTM بعدی اضافه شدن ایستگاه های کاری جدید یا سایر تجهیزات شبکه را مشخص می کند.

تولید نقشه و نمودار بدون اسکن دوباره

Network Topology Mapper می تواند بسیاری از نقشه های شبکه مفید و نمودارهای تقسیم بندی را بدون تکرار فرآیند اسکن نرم افزار نقشه برداری شبکه بسازد. منابع ارزشمند، پهنای باند و زمان را ذخیره کنید.

نتیجه گیری

در کل، SolarWinds Network Topology Mapper ابزاری است که می تواند چندین کار را انجام دهد. این بخش نقشه‌ بردار، بخش کشف دستگاه و گزارش بخشی از شبکه است. ارزش دانلود آزمایشی رایگان را دارد اگر دلیل دیگری جز اینکه ببینید چه چیزی واقعاً به شبکه شما وصل شده است.

قیمت Solarwinds NTM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز NTM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!