سولارویندز NPM

Solarwinds NPM

سولارویندز NPM

نرم افزار سولارویندز NPM و یاSolarWinds Network Performance Monitor (NPM) یک نرم افزار نظارت بر شبکه قدرتمند و مقرون به صرفه است که شما را قادر می سازد تا به سرعت مشکلات و قطعی های عملکرد شبکه را شناسایی، تشخیص و حل کنید. SolarWinds NPM می‌تواند سرورهای VMware ESX و ESXi نسخه‌های 4.0 و بالاتر را که با ابزارهای VMware نصب شده نظارت کند. اگر SNMPv2c در دستگاهی فعال باشد، SolarWinds NPM سعی می کند از SNMPv2c برای نظرسنجی دستگاه برای جمع آوری اطلاعات در مورد عملکرد آنها استفاده کند.

SolarWinds یکی از تولیدکنندگان پیشرو نرم افزار مدیریت فناوری اطلاعات در جهان است. مانیتور عملکرد شبکه  (NPM)این شرکت یکی از محصولات کلیدی آن است. این سیستم بر روی نظارت بر سلامت دستگاه های متصل به یک شبکه تمرکز دارد. سخت افزاری که SolarWinds Orion NPM به آن توجه می کند شامل تجهیزات شبکه مانند روترها و سوئیچ ها می شود. دستگاه های نقطه پایانی، از جمله Terminals، رایانه های شخصی رومیزی، و دستگاه های تلفن همراه و تجهیزات اداری مانند چاپگر. فرآیند نظارت دائمی معیارهایی را جمع آوری می کند که در جزو وظایف عیب یابی است.

ویژگی های کلیدی

  • نظارت بر شبکه multi-vendor
  • سطح Visibility دقیق در لایه های عمیق
  • عیب یابی سریع، زمان خرابی را کاهش میدهد
  • به طور خودکار دستگاه های شبکه را کشف می کند و معمولاً در حدود یک ساعت آنها را مستقر می کند

نظارت بر تونل های VPN

اگر تونل های VPN شما خراب باشد، کاربران ممکن است نتوانند به خدمات شبکه ای که برای کسب و کار حیاتی هستند دسترسی پیدا کنند. نرم افزار نظارت بر شبکه NPM(سولارویندز NPM)، سلامت و عملکرد کل محیط Cisco ASA شما را مشاهده می کند، بنابراین می توانید به راحتی وضعیت تونل های VPN را مشاهده کنید تا از اتصال بین سایت ها اطمینان حاصل کنید.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

قابلیت مانیتورینگ هشدارهای شبکه

هشدار ها باید آموزنده و قابل اجرا باشند. اگر هشدار های زیادی دریافت می کنید و نمی توانید سیگنال را از نویز جدا کنید، ممکن است هیچ هشدار نظارتی شبکه نداشته باشید. با مانیتور شبکه NPM، می توانید هشدار هایی را بر اساس شرایط Nested trigger ساده یا پیچیده ایجاد کنید، در نتیجه تیم شما می تواند اطلاعات معنی داری را دریافت کند و بر اساس این اطلاعات قابل فهم آنها را تجزیه و تحلیل کند و راه حلی برای حل هشدار ها پیدا کند.

نظارت بر تغییرات شبکه

تجسم داده ها زمانی که به شیوه ای معنادار کنار هم قرار گیرند می تواند یک مانیتور شبکه قدرتمند را تشکیل دهند. هرچه بهتر بتوانید محیط خود را تجسم کنید، درک مشکلات شما آسان تر و همراه با موانع کمتری خواهد بود. اجازه دهید نقشه های تجسم شبکه تولید خودکار با دستگاه ها برای شما هماهنگ باشند تا بتوانید زمان صرف شده برای انجام اینگونه عملیات ها را برای اهدافی با اولویت های مهمتری ذخیره و صرف کنید.

نظارت بر زیرساخت مجازی و کلود

از آنجایی که برنامه ‌ها و سرویس‌ ها از on-prem به ابر تغییر می‌کنند، سازمان‌ ها به ابزار هایی نیاز دارند تا در یک ابزار،Workloads و عملکرد برنامه‌ ها را تغییر دهد. NPM از Microsoft Azure با قابلیت مشاهده اتصالات سایت به سایت، VPN های مشتری و ExpressRoutes برای وضعیت VPN و معیار های بازخورد عملکرد ها پشتیبانی می کند. برای مشاهده ابر خصوصی، NPM همچنین از نظارت و عیب‌یابی Cisco ACI پشتیبانی می‌کند.

قابلیت Load Balancing

خرابی در Load balancing می تواند به صورت قطعی متناوب ظاهر شود و عیب یابی را خسته کننده و دشوار برای مدیران IT  کند. با استفاده از نظارت بر عملکرد شبکه در NPM، می‌توانید به سرعت آنچه را که به کندی و آهستگی یا قطع سرویس کمک می‌کند را قرنطینه کنید. شما میتوانید نظارت کاملی را بر سلامت و عملکرد تمام اجزای تحویل برنامه داشته باشید.

نظارت بر ویژگی vPC در دیتاسنتر

مشکل در vPC می‌تواند به این معنی باشد که فکر می‌کنید محافظت شده‌اید، اما افزونگی در جایی ندارید. ابزار نظارت بر عملکرد شبکه در NPM برای نقشه ‌برداری خودکار بین  vPCها، کانال ‌های پورت و پورت ‌های فیزیکی در سوئیچ‌های Nexus شما ساخته شده است که از در دسترس بودن سرویس ها اطمینان حاصل شود.

قیمت Solarwinds NPM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز NPM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.