سولارویندز NOM

Solarwinds Network Operation Manager

سولارویندز NOM

نرم افزار سولارویندز Network Operations Manager نظارت جامعی را در یک کنسول وب یکپارچه فراهم می کند و به شما امکان می دهد عملکرد و در دسترس بودن شبکه، پهنای باند، WAN و پورت های سوئیچ را در یک محصول واحد و مقیاس پذیر نظارت کنید.

برای نصب نسخه جدید سولارویندز NOM یا ارتقا از نسخه موجود NOM به آخرین نسخه، بسته نصب NOM را باید از پورتال مشتری دانلود کنید و SolarWinds Orion Installer برنامه ایی است که شما را در مراحل نصب و ارتقا و بروزرسانی برنامه NOM یاری می کند.

نسخه های جدید برنامه NOM ویژگی های مختلفی را تغییر داده و بروزرسانی هایی را ایجاد کرده است مانند:

برنامه NOM میتواند تشخیص دهد که هر پورت  در هر دستگاه در شبکه چه میزان پهنای باند مصرف میکند این دستگاه ها شامل سوئیچ، روتر، سرور و فایروال میشوند که NOM میتواند آنها را کنترل و تنظیم می کند. یکی از ویژگی های مهم NOM پویش و اسکن دقیق تمامی اجزای زیر ساخت های شبکه مانند سوئیچ و سرور ها و… است که نظارت دقیق بر این زیر ساخت های موجو در شبکه باعث می شود مدیران توانایی های مدیریتی را در سطح وسیع بر خوردار باشند.

شخصی سازی بخش نظارت

برنامه NOM این اجازه را میدهد که افراد بتوانند بر اساس نیاز های خود و زیر ساخت های شبکه مورد نظرشان تغییراتی را در پنل مدیریتی و نظارتی به وجود بیاورند. سولارویندز NOM دارای بخش نظارت بر زیر ساخت های شبکه از طریق Single panel of glass است که میتوان داشبورد ها و نمودار ها و ترافیک های موجود در WAN پورت های سفارشی و نما ها را در برنامه NOM سفارشی سازی کرد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

عیب یابی به صورت پیشرفته

شما میتوانید با استفاده از NOM قطعی و اختلالاتی که ممکن است در شبکه شما رخ دهد را کاهش دهید و از رخ دادن آنها جلوگیری کنید و دلیل عملکرد پایین شبکه را به سرعت شناسایی، تشخیص و حل کنید. با تجزیه و تحلیل Hop by Hop شما میتوانید بر روی نحوه خدمات رسانی در شبکه و مسیر های مهم نظارت کامل داشته باشید و عملکرد شبکه و جزئیات ترافیک را بدون توجه به مکان دستگاه مشاهده کنید.

نظارت و ردیابی پورت های سوئیچ

با استفاده از برنامه NOM شما میتوانید که بدانید سوئیچ ها و پورت ها چگونه در زیر ساخت های شبکه شما استفاده می شوند و کدام سوئیچ ها به ظرفیت مورد نظر نزدیک شده اند. با توانایی های NOM شما قادر هستید که بدانید چه کسی به شبکه شما وصل شده است و در چه زمانی و از کجا وصل شده است. NOM دستگاه ‌های نقطه پایانی را با آدرس MAC و IP در شبکه‌ های سیمی و بی‌سیم خود ردیابی خواهد کرد.

تحلیل ترافیک شبکه و پهنای باند

تحلیل ترافیک شبکه و پهنای باند این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید پهنای باند شبکه و الگو های ترافیک را در سطح رابط با جزئیات دقیق تا یک دقیقه نظارت کنید. داده های NetFlow، sFlow، J-Flow، IPFIX و NetStream را جمع آوری، نظارت و تجزیه و تحلیل کنید تا کاربران و برنامه هایی را که پهنای باند تولید و مصرف می کنند شناسایی شوند تا بتوانید اطلاعات دقیقی درباره اتفاقاتی که در زیرساخت های شبکه ایی شما رخ میدهد را بدانید.

مدیریت یکپارچه شبکه

با افزایش اندازه و پیچیدگی شبکه ها، نیاز به یک راه حل نظارتی و مدیریتی شبکه به صورت کاملا یکپارچه نیاز است که بتواند دید دقیق و در طیف گشترده ایی را دراختیار ما قرار بدهد برای شبکه های داخلی، ابری و ترکیبی فراهم. SolarWinds Network Operations Manager که برای مقیاس ‌پذیری در محیط‌ های مختلف طراحی شده است، نظارت جامع و یکپارچه را را در یک کنسول تحت وب که واحد و یکپارچه است فراهم میکند.

قیمت Solarwinds NOM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز NOM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.