سولارویندز NCM

Solarwinds NCM

سولارویندز NCM

نرم افزار سولارویندز NCM و یا SolarWinds Network Configuration Manager (NCM) با مدیریت تنظیمات، تغییرات و برابر سازی برای روترها، سوئیچ ها و سایر دستگاه های شبکه از Cisco، Juniper، HP، Dell®، Brocade، F5، Aruba، Rukus، و غیره.، در زمان صرفه جویی می کند و قابلیت اطمینان است و امنیت شبکه را بهبود می بخشد.

Network Configuration Manager یک راه حل جامع و گرافیکی است که برای ساده سازی و خودکارسازی مدیریت پیکربندی شبکه طراحی شده است. NCM دسترسی را افزایش می دهد، در زمان صرفه جویی می کند، امنیت را بهبود می بخشد و پایبندی به خط مشی را تضمین می کند. NCM دارای قابلیت‌های خودکارسازی است که مدت زمانی را که مهندسان شبکه صرف کارهای روزمره شبکه می‌کنند کاهش می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد روی پروژه‌ های حیاتی تجاری تمرکز بیشتری را داشته باشند.

ویژگی های کلیدی

  • Network Compliance
  • خودکارسازی شبکه
  • پشتیبانی از پیکربندی ها
  • ارزیابی آسیب پذیری ها
  • Integration with Network Performance Monitor

Network Inventory

یکی از مشکلات مدیران و نگرانی آنها دقیق بودن، به روز بودن و قابل اعتماد بودن صفحات گسترده و فهرست موجودی ها می باشد. با SolarWinds Network Configuration Manager (NCM)، این امکان به وجود می آید تا به سرعت موجودی دقیقی از دستگاه های شبکه خود را با استفاده از اسکن و کشف شبکه بسازید تا اطلاعات به روز را در همه دستگاه های شبکه به دست آورید که تسریحی در نظارت بر اطلاعات موجود در Inventory مورد نظر خود را به همراه خواهد داشت.

مدیریت پیکربندی شبکه

وقتی نوبت به مدیریت پیکربندی شبکه می‌ رسد، مقایسه سریع و دقیق پیکربندی ‌ها به دلایلی بسیار مهم است. برخی از مثال ‌ها می‌تواند بررسی سیاست‌ های امنیتی، اطمینان از عدم وجود مغایرت بین پیکربندی‌ های در حال اجرا و ذخیره ‌شده، و شناسایی و رفع سریع تغییرات غیرمجاز یا ناموفق باشد.

خودکارسازی پیکربندی شبکه

خودکارسازی مدیریت پیکربندی شبکه، فرآیند هایی مانند زمان بندی پشتیبان‌گیری ‌های معمولی، برجسته کردن خطا های پیکربندی، اجرای اسکریپت ‌ها و حفظ آرشیو های پیکربندی سازمان‌ یافته را ساده می‌کند، بنابراین می‌توانید به راحتی فایل پشتیبان را در صورت نیاز پیدا کنید. Network Configuration Manager (NCM) تلاش خود را برای مدیریت تنظیمات دستگاه های متعدد در یک شبکه ناهمگن انجام می دهد و زمان خرابی شبکه را به حداقل می رساند.

مدیریت پیکربندی ها

با Network Configuration Manager (NCM)، می توانید اطمینان حاصل کنید که از فایل های دستگاه شبکه خود برای محافظت در برابر احتمالات فاجعه بار که ممکن است ریسک جدی برای شبکه شما محسوب شود، پشتیبان تهیه شده است. همچنین می‌توانید با الگوها کار کنید تا پیکربندی‌ های «استاندارد طلایی» را ایجاد کنید تا در ابزارهای جدید عرضه شوند و تشخیص تغییر در زمان واقعی فایل‌ های پیکربندی را به دست آورید.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

پشتیبانی از پیکربندی ها

ممکن است در فناوری شبکه، مانند بسیاری از جنبه‌ های دیگر فناوری اطلاعات، هر از چند گاهی اشتباهاتی رخ میدهد. خرابی تجهیزات، خطای انسانی و غیره. نکته کلیدی در اختیار داشتن ابزار مناسب برای کمک به حداقل رساندن آسیب و زمان از دست رفته است. با Network Configuration Manager (NCM)، شما دقیقاً راه حل این مشکل را دریافت می کنید. چه در حال تعویض تجهیزات شبکه یا بهبودی پس از تغییر پیکربندی، بد باشد، می‌توانید به سرعت پیکربندی ‌هایی را که قبلاً از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، پیدا کرده و بازیابی کنید و از آنها استفاده کنید تا بتوانید در لحظه مشکلات خود را برطرف کنید.

IOS fast upgrades

SolarWinds Network Configuration Manager (NCM) می‌تواند با شناسایی خودکار آسیب‌پذیری‌ ها در میان‌افزار تولیدی کمک کند و سپس به آرامی شما را در فرآیند ارتقای تصاویر از بین رفته سیسکو IOS در چند دقیقه راهنمایی کند. سولارویندز NCM به طور خودکار نسخه های سخت افزار را ردیابی می کند و آنها را با CVE های منتشر شده در پایگاه داده آسیب پذیری ملی مرتبط می کند. هنگامی که یک آسیب پذیری احتمالی شناسایی می شود، NCM به شما هشدار می دهد و شما را در فرآیند ارتقاء سیستم عامل سیسکو راهنمایی می کند.

قیمت Solarwinds NCM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز NCM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.