لوگو سورنا

سولارویندز DPA

Solarwinds Database Performance Analyzer(DPA)

سولارویندز DPA

نرم افزار سولارویندز Database Performance Analyzer (DPA) برنامه ایی است که برای نظارت، تشخیص و حل مشکلات عملکردی برای بسیاری از نمونه‌ های پایگاه داده و هم خود مدیریت و هم در فضای ابری استفاده میشود. DPA دارای معماری Agentless است و از تجزیه و تحلیل مبتنی بر انتظار برای نظارت گسترده پایگاه داده استفاده می کند.

سرور DPA داده های عملکردی را از مجموعه ای از نمونه های پایگاه داده که شما برای نظارت انتخاب می کنید جمع آوری می کند. اگر محیط شما حاوی نمونه های پایگاه داده است که در شبکه های محلی جداگانه هستند، SolarWinds ایجاد یک پایگاه داده مخزن در هر شبکه محلی را توصیه می کند. برای نظارت بر روی ابرها، SolarWinds مستقر شده در همان منطقه را توصیه می کند.

راه‌حل ‌های نظارت و بهینه ‌سازی عملکرد پایگاه داده SolarWinds  به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که در عرض چند دقیقه به شما بینشی و نگاهی دقیق در مورد سلامت پایگاه داده و مشخص کردن دقیق مشکلات عملکرد پایگاه داده شما ارائه می‌دهد.

ویژگی های کلیدی

بهینه سازی پایگاه داده

بهینه سازی پایگاه داده به دو صورت انجام می شود. یکی شناسایی سریع تنگنا ها، مشخص کردن ریشه ‌های آنها و اولویت ‌بندی اقداماتی که باید انجام داده شود است. دوم، شما به راه حلی نیاز دارید که به شما کمک کند برنامه های کاربردی ضعیف را با برجسته کردن مسائلی که پیدا کردن آنها دشوار است قبل از ایجاد مشکلات بزرگ، به صورت خردمندانه بهینه سازی کنید.

شناسایی مشکلات عملکردی

اثرات منابع بر عملکرد پایگاه داده معیار های کلیدی برای نظارت و درک هستند. DPA معیار های محاسباتی عمیقی از جمله CPU، حافظه، دیسک، شبکه و غیره را ارائه می دهد. معیار های دیگر برای پایگاه داده های خاص، مانند داده های خواندن/نوشتن InnoDB برای MySQL و DTU برای پایگاه داده Azure SQL گنجانده شده است که میتواند به شما برای شناسایی مشکلات عملکردی با توجه به منابع مصرف شده کمک به سزایی را کند.

تشخیص ناهنجاری ها با DPA

همواره برای بهبود عملکرد برنامه و بهبود بهینه سازی کلی پایگاه داده، به سرعت باید تأثیرگذارترین Query ها و Workload های ناکارآمد را شناسایی کرد. برای انجام این کار نیاز به ترکیبی از تشخیص ناهنجاری DPA است که  با استفاده از یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل پیشرفته حالت انتظار، حدس و گمان ها ناهنجاری های موجود در سولارویندز DPA را شناسایی کرد و با انجام برخی از اقدامات آنها را از عملکرد سیستم خارج کرد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

تجزیه عملکرد پایگاه داده

با تجزیه و تحلیل عملکرد پایگاه داده چند بعدی، شما یک دید متمرکز به تمام متغیرهای موثر بر عملکرد دارید. از SQL ضعیف تا شاخص های ناکارآمد، DPA مقصران موثر بر عملکرد را شناسایی می کند این تجزیه تحلیل دقیق و موثر در شناسایی عملکرد و بازخورد پایگاه داده شما نقش بسیار مهمی را خواهد داشت و دشواری های پیدا کردن مشکلات را حل میکند.

هشدار های خودکار

در solarwinds DPA ویژگی هایی در مورد هشدار ها و اعلانات وجود دارد که میتواند مشکلات گوناگوی را بر طرف کند. زمانی  اتفاقاتی برای عملکرد سیستم شما رخ میدهد شما میخواهید در لحظه اقداماتی بدون حضور شما انجام شود یکی از این اقدامات ارسال هشدار هایی برای خبر کردن افراد است. اگر مشکلی ایجاد شده باشد هشدار های خودکار نظارت بر رویداد و منابع، بلافاصله به شما را با خبر میکنند. با این وجود حتی میتوان قالب‌ های ایمیل را تنظیم کرد و با کشیدن و رها کردن اعلان ‌ها را آسان می‌کرد.

Query Advice

DPA تمام داده‌ هایی را که 24 ساعته جمع ‌آوری کرده است پردازش و اقداماتی را بروی آنها انجام می‌دهد و بر اساس اقدامات صورت گرفته مشاوره ‌های تخصصی را از طریق مشاوران تنظیم شده در جدول ارائه می‌کند. از پرس و جو تا توصیه های فهرست، DPA توصیه های تنظیم شده به همراه تاثیرات بهبود عملکردی پیش بینی شده را ارائه می دهد.

قیمت Solarwinds DPA

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز DPA با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!