نرم افزار Radware Bot Manager

نرم افزار Radware Bot Manager
 

اهمیت Radware Bot Manager

Radware Bot Manager از وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌های تلفن همراه و APIها در برابر تهدیدات خودکار OWASP از جمله حملات Bot مخرب، حذف قیمت و محتوا، برداشت حساب، سوء استفاده از API، سرقت، کلاهبرداری تبلیغاتی و هرزنامه‌های فرم محافظت می‌کند.داشبورد تجزیه و تحلیل یک طبقه بندی دقیق از انواع مختلف Bot به همراه سطوح پیچیدگی آنها ارائه می‌دهد.همچنین محافظت بی‌نظیر API را در برابر تهدیدات خودکار ارائه می‌کند.

Radware Bot Manager مدیریت و کاهش Bot کلاس سازمانی را برای شرکت‌های پیشرو و بزرگ در طیف متنوعی از صنایع از جمله تجارت الکترونیک، رسانه، املاک و مستغلات، فین تک و خدمات حقوقی فراهم می‌کند.موتور تشخیص bot تجزیه و تحلیل رفتار عمیق مبتنی بر هدف (IDBA) برای درک هدف بازدیدکنندگان و فیلتر کردن ترافیک پیچیده ربات استفاده می‌کند.موتور تشخیصی همچنین بیش از 250 پارامتر مانند الگوهای مرور، حرکات ماوس، ضربه‌های کلید و نقاط داده پیمایش URL را از مرورگر کاربر نهایی جمع‌آوری می‌کند تا یک اثر انگشت دیجیتال منحصر به فرد از هر بازدیدکننده ایجاد کند.

چرا شرکت‌ها باید از Bot Manager استفاده کنند؟

 

ویژگی‌های یکپارچه سازی Bot Manager

 

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Radware با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار Radware Bot Manager

مزایای نرم افزار Bot Manager

 

 

تاثیر botهای نامناسب بر کسب و کار

 

 

لایسنس Radware Bot Manager

قابلیت‌های حفاظت bot پیشرفته از برنامه‌های مبتنی بر وب، موبایل و API شما در برابر انواع حملات bot محافظت می‌کند. همچنین چندین ویژگی را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای شناسایی و مسدود کردن حملات bot خاص استفاده شود.برخی از این ویژگی‌ها بدون خرید لایسنس اضافی در دسترس هستند.سایر ویژگی‌ها نیاز به خرید لایسنس Advanced Bot Protection دارند.

جدول لایسنس ویژگی زیر نشان می دهد که کدام ویژگی به لایسنس اضافی نیاز دارد:

 

 

Feature

Requires License 

1

Risk Score based Bot management

Yes

2

Credential Stuffing

Yes

3

Credential Spraying

Yes

4

Privileged Account Protection

Yes

5

Advanced Threat-Intelligence Dashboard

Yes

6

Bot Spam Mitigation: Form / Referrer / Comment Spam

No

7

Session Tracking

No

8

Web Scraping

No

9

Google reCAPTCHA    
(customer should have a Google account with relevant features)  

No