لوگو سورنا

نرم افزار PRTG

نرم افزار PRTG

نرم افزارPRTG  با قابلیت مانیتورینگ پیشرفته و عیب یابی مناسب جهت آنالیز ترافیک ها و پکت ها در انواع شبکه و زیرساخت ها میباشد و سبب جلوگیری از بروز مشکلات مختلف میشود. این نرم افزار با آنالیز دقیق از وضعیت شبکه همچون بررسی سنسور ها ، منابع مورد استفاده در سرور ها ، بررسی ترافیک ها، سلامت سخت افزار تجهیزات شبکه و غیره قادر به ارائه گزارشات خودکار و زمان بندی شده در فرمت های مختلف میباشد. این نرم افزار با هماهنگی با انواع سرویس ها و تجهیزات شبکه قادر به مانیتورینگ و بررسی رخداد های شبکه در زمان های مختلف را فراهم میکند. همچنین این نرم افزار با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و فرایند ها به صورت لحظه ای در قالب چارت ها ، گراف های متنوع و نقشه های شخصی سازی شده مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه (NOC) میباشد.

ویژگی های نرم افزار PRTG

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت مانیتورینگ و گزارش دهی از بخش های مختلف شبکه میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار  PRTG

نرم افزار PRTG جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی PRTG License دارد.

خرید نرم افزار PRTG

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!