نرم افزار Remote Access Plus

نرم افزار Remote Access Plus

نرم افزار ManageEngine Remote Access Plus

نرم افزار ManageEngine Remote Access Plus با قابلیت عیب یابی شبکه و دسترسی ریموت از راه دور به سیستم کاربران قابلیت های فراوانی همچون ضبط فعالیت کاربران ، برقراری تماس های صوتی و ویدیویی با کاربران ، بررسی ترافیک ها در سطح شبکه و غیره به ارمغان می آورد. این نرم افزار قابلیت هماهنگی با انواع سرویس های ابری، on-premises، hybrid و نرم افزار های Third Parties را داشته و با ضبط کامل فعالیت ها سیستمی جامع و کامل جهت مدیریت متمرکز دسترسی ها از راه دور میباشد.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine Remote Access Plus

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت اتصال به صورت ریموت از راه دور به سیستم کاربران، ضبط فعالیت های کاربران و غیره نرم افزاری مفید جهت مدیریت جامع اتصالات از راه دور میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ManageEngine Remote Access Plus

نرم افزار ManageEngine Remote Access Plus دارای سه لایسنس با قابلیت های مختلف میباشد. نسخه Free این لایسنس محدودیت پشتیبانی از 10 دستگاه را دارا میباشد.لایسنس Standard با محدودیت هایی همچون عدم پشتیبانی تماس ویدیویی،صوتی و قابلیت های ریموت پیشرفته همچون انتقال فایل و اجرای اسکریپت و غیره میباشد.و لایسنس Professional این محصول تمامی قابلیت ها را پشتیبانی میکند.

خرید نرم افزار ManageEngine Remote Access Plus

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.