نرم افزار Recovery Manager Plus

نرم افزار Recovery Manager Plus

نرم افزار Manageengine Recovery Manager Plus

با توجه به نقش مهم سرویس  Active Directory و سایر سرویس های وابسته به آن در شبکه های امروزی و تعریف سیستم ها و کاربران و سایر اجزا جهت اتصال به شبکه دامین و تعریف دسترسی ها و پالیسی ها در Active Directory و Group Policy نیاز به نرم افزاری جهت مدیریت جامع و متمرکز جهت تهیه فایل های های پشتیبان و بازیابی آن ها در صورت بروز مشکلات مختلف میباشد. نرم افزار Manageengine Recovery Manager Plus با قالبلیت پشتیبان گیری و بازیابی پیشرفته از ماشین های مجازی و بخش های مختلف Active Directory همچون کاربران،گروه ها ، OU ها ، Group Policy ، Domain Controller  و غیره میباشد. همچنین این نرم افزار با پشتیبانی از سرویس ها و نرم افزار های ابری همچون Azure Active Directory و Google Workspace و Microsoft office 365 و پشتیبان گیری و بازیابی ماشین های مجازی سبب تسهیل عمیلیات بک اپ و ریکاوری در طیف وسیعی از نرم افزار ها و سرویس های مختلف میشود.

ویژگی های نرم افزار Manageengine Recovery Manager Plus

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع و متمرکز جهت عملیات بک اپ گیری و بازیابی اجزا و سرویس های وابسته به سرویس Active Directory ، ماشین های مجازی و غیره مناسب جهت استفاده در انواع شبکه ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار Manageengine Recovery Manager Plus

نرم افزار Manageengine Recovery Manager Plus جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس Manageengine Recovery Manager Plus دارد.

خرید نرم افزار Manageengine Recovery Manager Plus

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.