نرم افزار Patch Manager Plus

نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus

نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus

نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus جهت مدیریت جامع Patch ها در شبکه میباشد و با اسکن دقیق شبکه قادر به آنالیز سطح سلامت ، سطح آسیب پذیری و وضعیت بروزرسانی سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس ، مک و نرم افزار های مختلف بوده و با ارائه Pach های امنیتی برای سیستم عامل ها و نرم افزار ها و نصب خودکار و زمانبندی شده Patch ها و بروزرسانی ها از بروز آسیب پذیری ها و تهدیدات امنیتی در سطح شبکه جلوگیری میکند. همچنین این نرم افزار با کنسول تحت وب قادر به مدیریت امنیتی وضعیت سیستم ها و سرویس های تحت شبکه بوده و با ارائه گزارشات جامع در فرمت های مختلف به صورت خودکار بوده و با مانیتورینگ لحظه ای سیستم ها و نرم افزار ها از بروز انواع مشکلات امنیتی در سازمان ها جلوگیری میکند.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت مدیریت جامع و یکپارچه Patch های سیستم عامل ها و نرم افزار های مختلف میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus

نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنسManageEngine Patch Manager Plus دارد.

خرید نرم افزار ManageEngine Patch Manager Plus

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.