نرم افزار OPManager

نرم افزار OPManager

OPManager یکی از قوی ترین نرم افزار های کمپانی ManageEngine در زمینه مانیتورینگ در انواع شبکه های دیتاسنتر ها ، Cloud ، شبکه های مجازی میباشد که سبب پایداری شبکه و کاهش هزینه ها میشود.این نرم افزار با قابلیت عیب یابی در سطح وسیع بسیار کاربردی میباشد و با قابلیت های Machine Learning و تشخیص ترافیک ها و پکت ها در سطح شبکه سبب جلوگیری از بروز مشکلات میشود. همچنین این نرم افزار با آنالیز دقیق از وضعیت شبکه به طور مثال منابع مورد استفاده در سرور ها ، بررسی سلامت سخت افزار های تجهیزات شبکه و بررسی فعالیت کاربران قادر به ارائه گزارشات به صورت زمان بندی شده در فرمت های مختلف میباشد. این نرم افزار با هماهنگی با انواع سرویس ها و تجهیزات شبکه قادر به مانیتورینگ ، مدیریت و پشتیبان گیری خودکار میباشد و امکان بررسی رخداد های شبکه در زمان های مختلف را فراهم میکند. همچنین این نرم افزار با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و فرایند ها به صورت لحظه ای در قالب چارت ها ، گراف های متنوع و نقشه های شخصی سازی شده از شبکه مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه (NOC) میباشد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های نرم افزار OPManager

ویژگی های نرم افزار OPManager Plus

نرم افزار OPManager Plus

ویژگی های نرم افزار  OPManager Enterprise

نرم افزار  OPManager Enterprise

لایسنس نرم افزار  OPMANAGER

نرم افزار OPManager جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی لایسنس OPManager دارد.

خرید نرم افزار OPManager

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.