نرم افزار Browser Security Plus

نرم افزار Browser Security Plus

نرم افزار ManageEngine Browser Security Plus

نرم افزار ManageEngine Browser Security Plus با کنسول تحت وب جامع قادر به مدیریت ، مانیتورینگ و جلوگیری از آسیب پذیری ها در انواع مرورگر ها میباشد. این نرم افزار با اسکن و آنالیز دقیق مرورگر ها و بخش های مختلف مرورگر ها همچون extensions، add-ons وplug-ins قادر به آنالیز وضعیت امنیتی ، سطح آسیب پذیری و وضعیت بروزرسانی انواع مرورگر ها در شبکه میباشد . ManageEngine Browser Security Plus با ارائه گزارشات جامع در فرمت های مختلف به صورت خودکار و مانیتورینگ استفاده کاربران از مرورگر ها سبب ایمن سازی مرورگر های کاربران شده و از انواع فعالیت ها و تهدیدات جلوگیری میکند.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine Browser Security Plus

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت مدیریت جامع و یکپارچه مرورگر ها قادر به جلوگیری از آسیب پذیری ها ، مانیتورینگ و گزارش دهی از بخش های مختلف مرورگر ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ManageEngine Browser Security Plus

نرم افزار ManageEngine Browser Security Plus جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس ManageEngine Browser Security Plus دارد.

خرید نرم افزار ManageEngine Browser Security Plus

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.