نرم افزار Application Control

نرم افزار Application Control

نرم افزار ManageEngine Application Control

نرم افزار ManageEngine Application Control با مانیتورینگ و آنالیز لاگ های به دست آمده از سرویس ها و نرم افزار ها در شبکه قادر به یکپارچه سازی لاگ ها و رویداد ها در سطح شبکه بوده و با هماهنگی با سرویس های ابری ، مجازی ، پایگاه های داده ، سرور های مختلف و غیره قادر به مانیتورینگ متمرکز و اعلام لاگ ها به صورت لحظه ای میباشد. این نرم افزار با قابلیت های فراوان همچون تحلیل لاگ و مانیتورینگ سرویس ها و نرم افزار های متنوع مناسب جهت فرایند های DevOps و استفاده در مرکز عملیات شبکه میباشد.

ویژگی های نرم افزار ManageEngine Application Control

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت مانیتورینگ جامع و یکپارچه سازی لاگ ها در نرم افزار ها و سرویس های مختلف میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ManageEngine Application Control

نرم افزار ManageEngine Application Control جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنسManageEngine Application Control دارد.

خرید نرم افزار ManageEngine Application Control

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ManageEngine با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.