لوگو سورنا

خرید Huawei

شرکت Huawei در زمینه شبکه

Huawei

خرید Huawei

شبکه های کامپیوتری زیرساخت اصلی IT هر سازمان می باشد. با پیشرفتهای امروز در سرعت پهنای باند تا 10، 40 و حتی 100 گیگابیت در ثانیه، سرعت انتقال اطلاعات یک معیار مهم رقابتی در بازار شبکه است.

شرکت هوآوی در زمینه تجهیزات شبکه سازمانی (Enterprise Networking) به گواهی موسسات معتبری چون Gartner، IDC و IHS جزو سه برند اول دنیا می باشد که ارائه دهنده طیف کاملی از محصولات شبکه برای سازمانها بزرگ و کوچک و دیتاسنترها است.

شرکت هوآوی در زمینه تجهیزات Access شامل OLT و ONU تکنولوژیهای xPON و xDSL پیشتاز بدون چون و چرای بازار جهانی با یش از 40 % سهم بازار می باشد.

هوآوی Huawei را میتوان به عنوان یکی از بزرگترین و محبوبترین شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در دنیا دانست.شرکت هوآوی Huawei را می توان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات مخابراتی در دنیا شمرد. بیشترین رشد سهم بازار در اختیار محصولات هوآوی بوده است.

مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC می گویند شرکت هواوی Huawei جزبرترین شرکت ها در زمینه فناوری اطلاعات است در حوزه های مهم شبکه از جمله دیتاسنتر،  وایرلس ، سوئیچ شبکه و سرور و ذخیره سازی حائز رتبه دوم می باشد. تحقیقات نشان میدهد شرکت هواوی برای تمامی شرکت هایی که در حوزه فناوری اطلاعات وارتباطات کار میکنند تهدید جدی است و رقابت با این شرکت کار دشواری است.

تجهیزات این شرکت کیفیت بالایی دارد که باعث افزایش طول عمر تجهیزات میشود در این شرکت تلاش میشود که با اخرین متد و تکنولوژی تجهیزات را بسازند تا بتوانند دوام و طول عمر بیشتر محصولات خود ضمانت کنند.

کیفیت بالا و طول عمر محصول باعث شده تا این شرکت هواوی به سرعت از رقیبان قوی خود  پیشی گیرد، تا آنجایی که طبق آخرین رتبه بندی مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC برند هوآوی Huawei جزء شرکتهای برتر در بیشتر زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و در حوزه های تجهیزات شبکه مانند (سوئیچ شبکه و وایرلس)، دیتاسنتر، سرور و ذخیره سازی حائز رتبه می باشد و کمتر شرکتی توان رقابت با این شرکت را دارد.

تجهیزات ویدئو کنفرانس از لحاظ میزان فروش و سهم بازار جزو 3 برند اول جهان رده بندی شده است و توانسته بازار جهانی شبکه و ارتباطات را در دست بگیرد.تجهیزات ویدئو کنفرانس از لحاظ میزان فروش و سهم بازار جزو 3 برند اول جهان رده بندی شده است و توانسته بازار جهانی شبکه و ارتباطات را در دست بگیرد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و خرید Huawei با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

تجهیزات شبکه هوآوی Huawei ساخته شده توسط شرکت فناوری هوآوی که یک شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری ، ارتباطات و مخابرات می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر شنژن چین قرار دارد. کمپانی هوآوی بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌کننده سرویس‌های ارتباطی پس از پیشی گرفتن از اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان است. این شرکت حدود ۲۰ مؤسسه تحقیق و توسعه در کشورهای چین، ایالات متحده، آلمان، سوئد، هند، روسیه و ترکیه دارد.

بهتر است تجهیزات ویدئو کنفرانس مورد نیازمان را از چه شرکتی تهیه کنیم ؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بگوییم تجهیزات شبکه هوآوی یکی از بهترین گزینه ها می باشد از نظر میزان فروش و سهم بازار جزء برند های نخستین جهان رده بندی شده است و توانسته بازار جهانی شبکه و ارتباطات را تا حد زیادی به خود اختصاص دهد.

 هوآوی بسیاری از تجهیزات شبکه از سوئیچ شبکه هوآوی گرفته تا روتر هوآوی، تجهیزات وایرلس WLAN هوآوی، تجهیزات انتقال نوری SDH  و مایکروویو، تجهیزات اکسس GPON و … را برای  همه کسب و کارها پوشش میدهد و پاسخ گوی نیاز سازمان های کوچک تا بسیار بزرگ میباشد.

نگاه کلی به توانایی های شبکه شرکت Huawei

راهکار هواوی برای شبکه های Campus

راه حل Cloud Campus هوآوی تجربه هر کاربر را در هر برنامه و در هر مقطع را مجازی می کند و تجزیه و تحلیل مشکلات آن را ارائه می دهد و دفاع هوشمندانه ای در برابر تهدیدات ارائه می دهد.

راهکار هواوی برای شبکه دیتاسنتر

راه حلی طراحی شده برای ساخت DCN بدون قطعی اترنت ، اتوماسیون lifecycle کامل ، و O&M هوشمند در سراسر شبکه، قابلیت‌های اترنت جدید برای به حداکثر رساندن قدرت محاسباتی.

راهکار شبکه گسترده هواوی

هوآوی با فناوری‌های نوآورانه‌ای مانند SRv6، برش شبکه، مجازی سازی real time، راه‌حل‌های WAN مبتنی بر تجربه را در اختیار مشتریان سازمانی قرار می‌دهد، تسریع دادن محیط بستر Cloud و انتقال داده مجازی را فراهم می کند.

راهکار امنیت شبکه هواوی

شناسایی هوشمند تهدید، پاسخ به تهدید، و O&M امنیتی، قابلیت‌های پیشگیری از تهدید شبکه‌های سازمانی و زیرساخت‌های مخابراتی را بهبود می‌بخشد، کارایی امنیت O&M را افزایش می‌دهد و هزینه‌های O&M را کاهش می‌دهد.

نگاه کلی به محصولاتHuawei

 سوئیچ لایه دو هواوی

سوئیچ‌های  Campusهواوی برای ساخت شبکه‌های Enterprise سازمانی و بزرگ مدیریت ساده، قابلیت اطمینان بالا و هوشمندی خدمات، در صنایعی مانند شرکت‌ها، دولت‌ها، آموزش، امور مالی و تولید ایده‌آل هستند.

سوئیچ دیتاسنتر هواوی

سوئیچ‌های مرکز داده CloudEngine – سوئیچ‌های اترنت که به طور گسترده در برنامه‌های مختلف و در اندازه‌های مختلف شبکه، هم در مراکز داده و هم در شبکه‌های Campus  مورد استفاده قرار می‌گیرند – دارای مقیاس‌بندی شبکه، اتوماسیون، قابلیت برنامه‌ریزی هستند.

تجهیزات وایرلس هواوی

هواوی طیف گسترده ای از محصولات WLAN را برای ارائه اتصالات شبکه بی سیم با سرعت بالا، ایمن و قابل اعتماد ارائه می دهد. این محصولات با استانداردهای 802.11a/b/g/n/ac/ax سازگار هستند و در سناریوهای استقرار در محیط داخلی و خارجی عالی هستند.

روتر هواوی

تسریع تحول دیجیتال سازمانی با روترهای با ظرفیت بالا، قابل اعتماد و کم مصرف که نگهداری آنها آسان است.

محصولات امنیت هواوی

با پاسخ تهدید مبتنی بر هوش مصنوعی، دفاع امنیتی مبتنی بر شبکه‌های نرم‌افزاری (SDN) و بهینه‌سازی سیاست‌های امنیتی هوشمند، امنیت شبکه هواوی به کاهش خطرات مشتریان کمک می‌کند.

نرم افزار هواوی برای مدیریت و آنالیز شبکه

برای سناریوهایی مانند مراکز داده، Campus  سازمانی، و خطوط خصوصی سازمانی، ساده‌تر، هوشمندتر، بازتر و ایمن‌تر کردن شبکه‌ها و همچنین تسریع تحول و نوآوری خدمات سازمانی طراحی شده است.

  • Software
  • Hardware

محصولی وجود ندارد

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!