نرم افزار GFI Languard

gfi langaurd

نرم افزار GFI Languard با اسکن دقیق شبکه قادر به شناسایی بدافزار ها و انواع تهدیدات امنیتی میباشد و با ارائه Pach های امنیتی برای تجهیزات و نرم افزار ها از بروز آسیب پذیری ها و تهدیدات امنیتی در سطح شبکه جلوگیری کرده. همچنین این نرم افزار با کنسول تحت وب قادر به مدیریت امنیتی وضعیت تجهیزات و سرویس های تحت شبکه بوده و با ارائه گزارشات جامع در فرمت های مختلف به صورت خودکار و دستی میباشد. GFI Languard با انواع سرور ها ، تجهیزات و سرویس های مایکروسافت ، سیسکو و غیره به راحتی هماهنگ شده و با ارائه نقشه جامع شبکه و مانیتورینگ لحظه ای فعالیت ها در سطح شبکه از بروز انواع مشکلات امنیتی در سازمان ها جلوگیری میکند.

ویژگی های نرم افزار GFI Languard

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات محصولات GFI با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار GFI Languard

نرم افزار GFI Languard ابتدا با لایسنس Trial یک هفته ای و یا 30 روزه قابل استفاده بوده و جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی نیاز به فعال سازی لایسنس دائمی GFI Languardدارد.

خرید نرم افزار GFI Languard

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس GFI با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.