لوگو سورنا

نرم افزار GFI FaxMaker

نرم افزار GFI FaxMaker

نرم افزار GFI FaxMaker سرور فکس متمرکز جهت مدیریت، مانیتورینگ، ارسال و دریافت نمابر بوده و با امکانات بیشماری که در اختیار کاربران قرار میدهد سبب کاهش هزینه ها و افزایش کارایی میگردد. همچنین از مزایای ارسال و دریافت نمابر به این روش میتوان به قابلیت بایگانی، امکان ارسال و دریافت فکس ها از ایمیل و نرم افزار های دیگر ،ذخیره سازی در فرمت های مختلف و غیره اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار GFI FaxMaker

نرم افزار GFI FaxMaker با ارائه سرور فکس پیشرفته سبب مدیریت آسان فکس ها شده و با قابلیت های فراوان همچون ارسال و دریافت فکس ها به ایمیل ، اعمال پالیسی، خودکارسازی فرایند ها و غیره انتخابی مطمئن جهت سرور فکس در سازمان ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه خرید محصولات GFI با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار GFI FaxMaker

نرم افزار GFI FaxMaker ابتدا با لایسنس Trial یک هفته ای و یا 30 روزه قابل استفاده بوده و جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی نیاز به فعال سازی لایسنس دائمی  GFI FaxMakerدارد.

خرید نرم افزار GFI FaxMaker

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس GFI با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!