لوگو سورنا

فایروال BIG-IP Cloud Edition

فایروال BIG-IP Cloud Edition امکانات مهم F5 را در خدمات برنامه‌های مجازی per-app گرد هم می‌آورد. نتیجه این امر محصولی است که در نصب، مدیریت، تجزیه و تحلیل و اتوماسیون نسبت به رقبای خود برتری دارد. این فایروال قابل مقیاس بوده و دارای گزینه‌های متعددی (بر اساس نیازهای عملیاتی شما) است.

فایروال BIG-IP Cload Edition

بررسی ویژگی‌های کلی

می‌توان بیان کرد که نسخه ابری BIG-IP توانایی حل مشکلات مربوط به فایروال‌های پیشین را دارد. دیگر نیازی به اولویت قرار دادن امنیت یا سرعت ندارید؛ زیرا این محصول هر دوی آن‌ها را به شکل هم‌زمان در اختیارتان قرار می‌دهد. با BIG-IP Cloud Edition می‌توانید علاوه بر محافظت از شبکه‌های گوناگون، سرعت را نیز افزایش دهید.

نسخه ابری BIG-IP ترکیبی از نسخه‌های مجازی BIG-IP per-app (VEs) و مدیریت متمرکز BIG-IQ 6.0 را ارائه می‌دهد. هر یک از این موارد به نحوی کاربرد دارند و نمی‌توان آن‌ها را یکسان دانست، اگرچه هر دو اهمیت بالایی دارند. فایروال BIG-IP Cloud Edition با ارائه این دو ویژگی‌ توانسته است نظر کاربران مختلف را به سمت خود جلب کند.

BIG-IP per-app (VE)

بیایید با نسخه مجازی BIG-IP per-app (VE) شروع کنیم. این محصولات به منظور نصب و مدیریت بر روی individual app basis طراحی شده‌اند و خدمات پیشرفته مدیریت ترافیک یا امنیت برنامه را با سرویس‌های 25 مگابایت و 200 مگابایت ارائه می‌دهند که برای یک مدل مقیاس‌پذیر، مناسب به نظر می‌رسند. به دلیل اینکه بر روی individual app basis نصب می‌شوند، هزینه‌های لایسنس آن‌ها نسبت به رقبا کمتر است.  این مورد منجر به تسهیل تأمین نیازهای توسعه برنامه‌های مدرن می‌شود.

BIG-IQ ( بیگ – آي کیو )

BIG-IQ مرکزی است برای نصب، مدیریت و نظارت بر خدمات اپ شما، از جمله ارائه یک کاتالوگ self-service از الگوهای اپلیکیشن که خدمات شبکه و امنیت مورد نیاز هر برنامه را تعریف می‌کنند.  BIG-IQ در فایروال BIG-IP Cloud Edition امکان نصب خودکار در چند ثانیه از طریق رابط گرافیکی یا تماس‌های API Rest را فراهم می‌کند و شامل یک داشبورد ساده برای مشاهده، تجزیه و تحلیل و شناخت وظایف مدیریت است.

BIG-IQ نه تنها نصب برنامه را آسان می‌کند، بلکه می‌تواند نیازهای تجاری را به نحوی تغییر دهد که نسخه‌های مجازی per-app به صورت خودکار تغییر اندازه دهند. یک ویژگی مهم در BIG-IQ پشتیبانی از کنترل دسترسی بر اساس نقش (RBAC) با توجه به موارد زیر است:

BIG-IP-cloud-edition

بخش‌های گوناگون فایروال

با فایروال BIG-IP Cloud Edition همه چیز می‌تواند به بخش‌های جداگانه تقسیم شود تا عملکرد بهبود یابد. در این فایروال همه چیز قابل تنظیم است تا سیستم مربوطه به نیازهای خاص شما پاسخ دهد. به عنوان نمونه، Auto-scaling کمک می‌کند تا از افزایش نامناسب ظرفیت اپ در روز اول عرضه جلوگیری شود. شما می‌توانید بر طبق نیازهای خود نسخه‌های مجازی per-app را برای افزایش ظرفیت بیشتر کنید و وقتی شرایط به حالت عادی برگشت، آن را کاهش دهید.

ماژولار بودن این فایروال موجب متفاوت بودن آن از سایر فایروال‌های مهم شده است. این ماژولار بودن موجب می‌شود تا کاربران بتوانند تهدیدات امنیتی را به محض وقوع شناسایی کنند. چنین ویژگی خاصی چه برای شبکه‌های بزرگ و چه برای شبکه‌هایی که تنها چند اپ را به هم متصل می‌کنند، اهمیت زیادی دارد.

F5 BIG-IP Cloud Edition

ماژول F5 BIG-IP Cloud Edition جهت مدیریت و ایمن سازی شبکه های Cloud میباشد. این محصول قابل اجرا در شبکه های ابری خصوصی و شبکه های ابری عمومی همچون AWS ، Microsoft Azure و Google Cloud بوده و قادر به مدیریت و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز در انواع نرم افزار ها و سرویس های ابری میباشد . F5 BIG-IP Cloud Editionبا قابلیت قابلیت مانیتورینگ و مدیریت Containers و Microservices ، مدیریت و تسریع فرایند های تست ، جلوگیری از نشر انواع بدافزار،اسکریپت های آلوده ، شناسایی آسیب پذیری ها ، جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز ، سیستم احراز هویت یکپارچه در انواع سرویس ها ، مانیتورینگ لحظه ای دسترسی ها و غیره سبب خودکارسازی ، ایمن سازی شبکه های ابری و آگاه سازی مدیران از انواع فعالیت ها و تهدیدات در بستر های ابری شده و از بروز انواع مشکلات جلوگیری میکند.

BIG-IP

ویژگی های ماژول F5 BIG-IP Cloud Edition

این ماژول جهت مدیریت و ایمن سازی در انواع شبکه های Cloud سبب تسهیل فرایند های ورود کاربران و مدیریت ترافیک ها، دسترسی ها و غیره میشود. از ویژگی های بارز این ماژول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات خرید f5 با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.
 

اهمیت استفاده از این فایروال

یکی از بزرگ‌ترین مزایای نسخه ابری این است که به معماری per-app کمک می‌کند. این مورد در ارائه خدمات توسط دیتاسنترهای امروزی اهمیت زیادی دارد. یک دیتاسنتر به اپ‌های زیادی وصل می‌شود و این امر یک زنجیره به وجود می‌آورد. اگر یکی از دیتاسنترهای شما مشکل امنیتی پیدا کند، طبیعتاً سایر دیتاسنترها نیز دچار ایراد می‌شوند. این چرخه آن‌قدر ادامه پیدا می‌‌کند تا کل شبکه از نظر امنیت سقوط کند.

در گذشته فایروال‌ها توانایی شناخت یک برنامه نامناسب از بین برنامه‌های گوناگون را نداشتند؛ اما با وجود تکنولوژی per-app می‌توان انتظار داشت که خطرات امنیتی خیلی سریع‌تر از گذشته مشخص شوند تا بتوان جلوی‌ آ‌ن‌ها را به طور کامل گرفت. فایروال BIG-IP Cloud Edition به شما اجازه می‌دهد تا هر برنامه را در یک محیط ایزوله اجرا کنید. سایر مزایای این فایروال که باید به آن‌ها اشاره کنیم، عبارت‌اند از:

BIG-IP-f5

انتخابی عالی برای کسانی که به امنیت بها می‌دهند

استفاده کردن از برنامه‌های مبتنی بر وب در سال‌های اخیر به شکل چشمگیری افزایش یافته است. این افزایش اگرچه خبر بسیار خوبی محسوب می‌شود؛ اما قاعدتاً تهدیدات امنیتی خاصی را نیز به دنبال دارد؛ به همین جهت باید با بهره‌گیری از یک فایروال مناسب به جنگ این تهدیدات رفت.

فایروال BIG-IP Cloud Edition با داشتن ویژگی‌های موردنیاز توسعه‌دهندگان می‌تواند به خوبی در برابر حملات خطرناک از خود مقاومت نشان دهد و موجب نجات شبکه شما شود. این فایروال با ارائه نسخه‌های جدیدتر همواره در حال به­روزرسانی است که خود یک امر بسیار مهم به شمار می‌رود. همان‌طور که بیان شد، بهره‌گیری از چنین فایروال خاصی یک ضرورت حیاتی برای کلیه توسعه‌دهندگان حوزه اپ‌های pre-built است.

لایسنس ماژول F5 BIG-IP Cloud Edition

ماژول F5 BIG-IP Cloud Edition جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس F5 BIG-IP  Cloud Edition  دارد.

خرید ماژول F5 BIG-IP Cloud Edition

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس F5 با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
F5-TRG-BIG-CLOUD

BIG-IP Training: Cloud Automation Workshop (2 day)

$2495.00 View More
F5-SOC-500

SOC Service: Phishing Shutdown (500 Shutdowns, Websafe Subscription required)

$179795.00 View More
F5-SOC-800

SOC Service: Phishing Shutdown 800 (Phishing Reports,Malware and Dropzone Research)

$286995.00 View More
F5-SOC-100

SOC Service: Phishing Shutdown (100 Shutdowns, Websafe Subscription required)

$36495.00 View More
F5-SOC-200

SOC Service: Phishing Shutdown 200 (Phishing Reports,Malware and Dropzone Research)

$72495.00 View More
F5-SOC-50

SOC Service: Phishing Shutdown (50 Shutdowns, Websafe Subscription required)

$18995.00 View More
F5-SOC-10

SOC Service: Phishing Shutdown (10 Shutdowns, Websafe Subscription required)

$4395.00 View More
F5-SOC-1

SOC Service: Phishing Shutdown 1

$495.00 View More
F5-UTL-DOS-FEE-S

F5aaS Utility: DDoS Deployment Fee Standard (8-5)

$5000.00 View More
F5-UTL-FAS-DOS-H

F5aaS Utility: DDoS Ready Defense DDoS Protection Service (Hourly)

$2000.00 View More
F5-FAS-IPI-ADD250M3Y

F5aaS Service: IPI Threat Intelligence IP Reputation Service 3-Year (0-250 Mbps Clean Bandwidth)

$3600.00 View More
F5-UTL-DOS-FEE-P

F5aaS Utility: DDoS Deployment Fee Premium (Outside Business Hrs)

$20000.00 View More
F5-FAS-IPI-ADD-1GP3Y

F5aaS Service: IPI Threat Intelligence IP Reputation Service 3-Year (1 Gbps+ Clean Bandwidth)

$12000.00 View More
F5-FAS-IPI-ADD250M1Y

F5aaS Service: IPI Threat Intelligence IP Reputation Service 1-Year (0-250 Mbps Clean Bandwidth)

$1500.00 View More
F5-FAS-IPI-ADD-1G-1Y

F5aaS Service: IPI Threat Intelligence IP Reputation Service 1-Year (251 Mbps- 1Gbps Clean Bandwidth)

$2500.00 View More
F5-FAS-IPI-ADD-1G-3Y

F5aaS Service: IPI Threat Intelligence IP Reputation Service 3-Year (251 Mbps- 1 Gbps Clean Bandwidth)

$6000.00 View More
F5-FAS-IPI-ADD-1GP1Y

F5aaS Service: IPI Threat Intelligence IP Reputation Service 1-Year (1 Gbps+ Clean Bandwidth)

$5000.00 View More
F5-FAS-DOS-VIP-1YR

F5aaS Product: DDoS 1 Additional Virtual IP ? 1 Year

$2400.00 View More
F5-FAS-DOS-VIP-3YR

F5aaS Product: DDoS 1 Additional Virtual IP ? 3 Year

$5760.00 View More
F5-FAS-DOSROUTMON1YR

F5aaS Product: DDoS Router Monitoring for DDoS Attacks 1-Year

$15000.00 View More

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!