راهکار Citrix SD-WAN

راهکار-Citrix-SD-WAN

Citrix SD-WAN به مدیران فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا مسیریابی پیچیده را با سادگی حل ‌کنند.این اتصال شبکه بهینه را بین دفاتر شعب سازمانی و فضای کاری آنها، چه در محل میزبانی شود و چه در فضای ابری، فراهم می‌کند.این باعث بهبود تجربه کاربر و کاهش هزینه‌ها می‌شود.همچنین یک راه حل شبکه گسترده (WAN) نرم افزاری است که به تیم‌های فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا اطمینان از عملکرد شبکه داشته باشند و به سه صورت ابزار فیزیکی، ابزار مجازی و یک ابزار مبتنی بر ابر می باشد.به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا دسترسی ایمن و قابل اعتماد به برنامه‌های تجاری را فراهم کنند.مهم نیست در کجا مستقر هستند یا از کدام دستگاه‌ها و شبکه‌ها استفاده می‌شوند.تجربه فضای کاری بهبود یافته‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند که به برنامه‌های SaaS، دسکتاپ مجازی و مراکز داده کمک می‌کند.این فناوری به ویژه در عصر محیط‌های کاری ترکیبی، که در آن کارکنان اغلب دور از دفاتر شعبه کار می‌کنند، بسیار حیاتی می‌شود.از آنجایی که داده‌های شرکتی از مکان‌های مختلف قابل دسترسی هستند و برنامه‌ها از مرکز داده به سمت ابرهای عمومی حرکت می‌کنند، استقرار و مدیریت شبکه‌های گسترده پرهزینه و پیچیده می‌شود.یک رویکرد بهتر، فناوری قوی SD-WAN است که برای افزایش امنیت، بهبود تجربه کاربر و ساده‌سازی مدیریت طراحی شده است.

مزایایCitrix SD-WAN :

QoS برنامه Citrix SD-WAN چیست؟

راه حل Citrix SD-WAN شامل یک موتور برنامه کاربردی پیشرفته Quality-of-Services (QoS) است که به ترافیک برنامه دسترسی دارد و برنامه‌های کاربردی مهم را اولویت بندی می‌کند.همچنین الزامات کیفیت شبکه WAN و یک مسیر شبکه را بر اساس ویژگی های کیفیت در زمان واقعی انتخاب می کند.کلاس‌های QoS، قوانین IP، قوانین QoS برنامه‌ها و سایر مؤلفه‌ها برای تعریف QoS برنامه مورد نیاز هستند.

راهکار-Citrix-SD-WAN

لایسنس Citrix SD-WAN

سه نسخه Citrix SD-WAN وجود دارد که هر کدام مجموعه یا زیرمجموعه‌ای از ویژگی‌های SD-WAN متفاوت دارند. نوع لایسنسی که نصب می‌کنید، نسخه پلتفرم را تعیین می‌کند – دستگاه‌های نسخه استاندارد، WANOP و نسخه پرمیوم.در همه موارد، لایسنس را می‌توان به صورت داخلی (برای هر دستگاه)، از راه دور (با استفاده از سرور مجازی Citrix Licensing) و لایسنس متمرکز (با استفاده از مرکز Citrix SD-WAN) اعمال کرد.

 

Citrix SD-WAN چگونه کار می‌کند؟

Citrix SD-WAN Standard Edition (مجازی سازی WAN) یک شبکه WAN ایمن، قابل اعتماد و مقیاس پذیر را با پیوند دادن لینک‌های شبکه متنوع از جمله MPLS، پهنای باند و بی سیم ایجاد می‌کند.

Citrix SD-WAN WAOP Edition بهینه‌سازی برنامه‌ها و WAN و پهنای باند را از طریق ویژگی‌هایی مانند کنترل جریان، فشرده‌سازی داده‌ها و بهینه‌سازی پروتکل فراهم می‌کند.

Citrix SD-WAN Premium Edition یک دستگاه فیزیکی است که هم Citrix SD-WAN Standard و هم Citrix SD-WAN WANOP Edition را در یک واحد ترکیب می‌کند.