لوگو سورنا

سیسکو Catalyst

سیسکو Catalyst راه‌حلی جامع و کاربردی به‌منظور حل کلیه مشکلات مربوط به شبکه است که در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شود. کاتالیست با ارائه جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه سوئیچینگ می‌تواند نیازهای شما را در هر حوزه‌ای به نحو احسن برطرف کند.

سیسکو-Catalyst

سوئیچ سیسکو Catalyst

در میان سوئیچ های سیسکو، سری سیسکو کاتالیست (Cisco Catalyst) همیشه محبوبیت زیادی داشته است. این سوئیچ ها از جمله تجهیزات پیشنهادی این شرکت برای شبکه های LAN و پردیس بوده و تمامی قابلیت های لایه 2 و 3 شبکه را پشتیبانی می کند و همچنین با استفاده از تراشه های ASIC می توان تمامی قابلیت های مسیریابی را در سازمان های متوسط ​​تا بزرگ برآورده کرد. در جدیدترین سری از این محصولات که سیسکو Catalyst 9000 است، سیسکو با مزیت سیستم عامل IOS XE امکان پیاده سازی قابلیت های اتوماسیون را برای تسهیل مدیریت LAN و کاهش پیچیدگی پیکربندی شبکه و عیب یابی فراهم کرده است.

سیسکو Catalyst

مزایای سوئیچ سیسکو Catalyst

سیسکو Catalyst سیسکو علاوه بر ویژگی های لایه دو شبکه در بستر Ethernet، از VLAN ، Trunking  و قابلیت های QoS  پشتیبانی میکند و از سیستم عامل ارتقا یافته IOS XE بهره میبرند. همچنین اکثر این سوئیچ  ها قابلیت های لایه سه را نیز ( مثل یک روتر ) پشتیبانی میکنند، مانند: تکنولوژی های  مسیریابی OSPF و یاBGP .

در سری های Backbone این سری مانند Catalyst 9500 و Catalyst 9600، مسئولیت جابجایی بسته های شبکه برعهده سوپروایزرهای پرقدرتی میباشند که پاسخگوی ترافیک های شبکه های با مقیاس بزرگتر همانند دیتاسنترها نیز است. این تجهیزات با برخورداری از ساختار و معماری ماژولار با قابلیت جایگزین کردن Line Cardها ، منابع تغذیه و فن ها زیرساختی مطلوب و مقیاس پذیر و با قابلیت جایگزینی را در اختیار شبکه قرار میدهند. بوسیله این قابلیت هنگام پیشامد مشکلی در شبکه، هریک از این ماژول ها قابل جایگزیتی در کمترین زمان ممکن و بدون تاثیر در کارکرد سوئیچ هستند. همچنین در سری سیسکو Catalyst 9000 مدیریت و اعمال تغییرات با بهره گیری از سیستم عامل قابل برنامه ریزی IOS XE بشکل محسوسی بهبود یافته است که این امر موجب رهایی مدیران شبکه از پیچیدگی اعمال تغییرات در بستر شبکه شده است.

بعنوان یکی از ویژگی های منحصر بفرد شرکت سیسکو، با بهره گیری از تکنولوژی StackWise میتوان تمامی سیسکو Catalyst ها را بوسیله کابل های Stack به هم متصل کرد تا آنها بتوانند بعنوان یک سوئیچ واحد کار کنند. این امر اجازه مدیریت راحت تر را به مدیران شبکه میدهد و پهنای باند بیشتری را نسبت به تکنولوژی های Uplink موجود در بازار فراهم میکند. در صورتی که یک از سوئیچ های درون Stack ، دچار مسئله شود، مابقی سوئیچ ها به فعالیت ادامه میدهند و از هرگونه اختلالی درون شبکه جلوگیری میکند.

امنیت بی‌نظیر

انواع محصولات موجود در رده سیسکو Catalyst به نحوی طراحی و ساخته شده‌اند که در هر زمان و هر مکان بتوانند امنیت شبکه را حفظ کنند. با سیسکو کاتالیست می‌توانید خیال کاملاً راحتی از بابت امنیت شبکه مدنظر خود در زمان حمله و پیش و پس از آن داشته باشید. قدرت بالای امنیتی محصولات رده کاتالیست را با هیچ‌چیز دیگری نمی‌توان مقایسه کرد.

کارکرد بدون مشکل به‌شکل مداوم

اگر به‌دنبال یک سیستم سوئیچینگ هستید که بتوانید به‌شکل بی‌وقفه و بدون مشکل از آن استفاده کنید، باید به‌سمت خرید محصولات سری سیسکو کاتالیست بروید. ساختار و پایه اصلی این محصولات بر همین امر بنیان گذاشته شده است و به همین دلیل این محصولات می‌توانند به‌طورمداوم مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

این بهره‌گیری مداوم به معنای پیچیدگی بیشتر نیست. سیسکو Catalyst علی‌رغم قدرت بالای خود جهت فعالیت مجدد، پیچیدگی شبکه شما را افزایش نمی‌دهد و حتی موجب می‌شود تا سیستم LAN به‌شکل قابل‌توجهی ساده‌سازی شود. این یک مزیت بی‌نظیر در سیسکو کاتالیست محسوب می‌شود.

مقیاس‌پذیری شگفت‌انگیز

با سیسکو Catalyst دیگر لازم نیست به‌دنبال یک سیستم مجزا جهت بهبود میزان مقیاس‌پذیری (Scaling) شبکه باشید. سیسکو کاتالیست با دسترسی به سوئیچ‌های فوق‌العاده پیشرفته می‌تواند مقیاس‌پذیری را به نحو شگفت‌انگیزی تحت کنترل خود دربیاورد.

سوئیچ‌های 100G در سیسکو کاتالیست می‌توانند یک محیط دیجیتال امن و درعین‌حال کاربردی را برای شما فراهم آورند که به بهترین شکل ممکن به‌منظور ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف عمل می‌‌کنند. با سیسکو کاتالیست می‌توانید از نزدیک شاهد کارآمدبودن بحث مقیاس‌پذیری باشید.

انتخاب پلتفرم‌های مدیریتی متعدد

داشتن پلتفرم‌های مدیریتی متعدد یکی از مهم‌ترین خواسته‌های کاربران حرفه‌ای به شمار می‌آید. در سیسکو کاتالیست این قابلیت مهم در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند پلتفرم متناسب با نیاز خود را انتخاب کنند. بااین‌وجود، نیاز به بهره‌گیری از چندین سیستم مدیریتی به شکل هم‌زمان وجود ندارد.

این مزیت فوق‌العاده منجر به تسریع روند بهینه‌سازی شبکه می‌شود. کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن سیسکو Catalyst را را‌ه‌اندازی کنند و بلافاصله سراغ حل مشکلات مدنظر خود بروند. دیگر احتیاجی به تخصیص منابع مختلف به پلتفرم‌های مدیریتی نیست، زیرا امکان کنترل این محصولات در کلاود وجود دارد.

مدل‌های مختلف سری کاتالیست

این سوئیچ‌های سیسکو، خود شامل چندین زیرمجموعه متفاوت می‌شوند که هریک از آن‌ها به‌منظور رفع نیازهای حوزه خاصی به‌وجود آمده‌اند. این امر به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌جای سردرگمی در انتخاب یک سیستم سوئیچینگ، دقیقاً به‌سراغ محصولی بروند که برای خواسته‌های آن‌ها طراحی شده است.

سوئیچ کاتالیست سیسکو

لایسنس سیسکو Catalyst

سوئیچ سیسکو بصورت پیش فرض با یکی از لایسنس های Network Essentials و یا Network Advantage ارسال میشوند. لایسنس Advantage قابلیت های متفاوتی را برای این سوئیچ ها فعال گردانیده که  مشتریان میتوانند از آنها برای فراهم سازی قابلیت های پیشرفته لایه 3 مانند پشتیبانی از پروتکل BGP استفاده نمایند.

همچنین لایسنس های DNA سیسکو که در سه نوع Essentials، Advantage و Premier موجود میباشد امکان بهره برداری از قابلیت های Automation برروی سوئیچ های کاتالیست استفاده کرد.

تمامی ویژگیهای سری سیسکو Catalyst ها نیاز به فعال سازی در سایت مدیریت هوشمند لایسنس های سوئیچ سیسکو را دارند. با خریداری اسمارت لایسنس سیسکو Catalyst بوسیله اسمارت اکانت فرد و یا سازمان و با ارتباط دستگاه از طریق اینترنت به وبسایت CSSM  میتوانید سوئیچ سری سیسکو Catalyst خود را رجیستر نمایید. همچنین لایسنس PLR Cisco Catalyst برای اکثر مدل های سوئیچ های این شرکت و بمنظور فعالسازی تمامی قابلیت های این دستگاه ها و بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده میباشد.

سوئیچ‌های سری 9400 کاتالیست

سوئیچ‌های سیسکو Catalyst سری 9400 به‌منظور ارائه خدمات موردنیاز برای شبکه‌های بسیار وسیع تولید شده‌اند. این سوئیچ‌ها با طراحی ماژولار خود مقیاس‌پذیر هستند و در هر زمان می‌توان ‌آن‌ها را توسعه بخشید. این سوئیچ‌ها به‌منظور دسترسی مداوم به شبکه‌های سازمانی یک ضرورت اساسی به شمار می‌آیند.

سوئیچ‌های سری 9300 کاتالیست سیسکو

امنیت را می‌‌توان مهم‌ترین شاخصه اصلی در سوئیچ‌های سیسکو کاتالیست سری 9300 دانست. این سری از سوئیچ‌های کاتالیست با تمرکز بسیار زیاد بر روی امنیت درست می شوند و به همین دلیل، برای محیط‌هایی که چنین موضوعی در آن‌ها ارزشمند است،‌ عالی به نظر می‌رسند.

در کنار امنیت، بحث قابلیت دسترسی از طریق کلاود نیز در این مدل از سیسکو کاتالیست بسیار جدی است. باتوجه‌به این مزایا می‌توان این سوئیچ‌ها را برای محیط‌های آموزشی و ارگان‌هایی که نیاز به سوئیچ‌های مقیاس‌پذیر دارند، عالی دانست. سری 9300 جزو محصولات پرفروش از سیسکو کاتالیست است و نمی‌توان کارایی آن را دست‌کم گرفت.

سوئیچ‌های سری 9200 کاتالیست سیسکو

اگر به دنبال سوئیچ‌هایی هستید که به‌راحتی بتوان آن‌ها را روی‌هم انباشته کرد (Stacked switches) می‌توانید به سراغ سری 9200 از محصولات رده سیسکو Catalyst بروید. سری 9200 از همان ابتدا باتوجه‌به چنین نیاز خاصی طراحی شد و به همین دلیل می‌توان از آن به‌عنوان گزینه‌ای عالی در این زمینه یاد کرد.

بهره‌گیری از سوئیچ‌های کلاس اینترپرایز در سری 9200 موجب می شود تا امکان دسترسی به آن‌ها بلافاصله پس از راه‌اندازی وجود داشته باشد. این بدان معناست که دیگر نیازی نیست تأخیر طولانی‌مدتی را بین زمان راه‌اندازی تا زمان دسترسی احساس کنید. سوئیچ‌های سری 9200 نشان می‌دهند که سوئیچینگ نیز می‌تواند سرعت بالایی داشته باشد.

سیسکو-Catalyst

سوئیچ‌های سیسکو Meraki MS

سیسکو Catalyst یک دسته از محصولات خاص را با نام مراکای ام اس تولید کرده است. سری مراکای ام اس به‌صورت اختصاصی برای فعالیت‌های حوزه کلاود تهیه‌ شده‌اند و می‌توانند به نیازهای شما در این زمینه پاسخ دهند. برای حل مشکلات aggression layer نیز باید به‌سراغ سوئيچ‌های مراکای ام اس بروید.

ساده‌سازی فرایند‌های مربوط به سوئيچینگ، از جمله مهم‌ترین کاربردهای مربوط به این دسته از محصولات سیسکو کاتالیست است. این ساده‌سازی به نحوی صورت می‌گیرد که بدون حفظ امکانات موردنیاز کاربران، پیچیدگی سیستم به حد قابل‌قبولی کاهش یابد. این امر باعث می‌شود که بتوان با سرعت بیشتری از این محصول به نفع خود بهره گرفت.

سوئیچ‌های سری 1000 کاتالیست سیسکو

سیسکو Catalyst در سری ۱۰۰۰ خود، تمرکز را بر روی ارائه سوئیچ‌های کلاس اینترپرایز قرار می دهد. این سوئيچ‌ها برای کلیه ارگان‌های مدرنی که نیازمند استفاده از سوئیچ‌های کوچک ولی کاربردی هستند، عالی به نظر می‌رسند. سری ۱۰۰۰ به‌سادگی مدیریت می‌شود و همین امر، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های مربوط به آن است.

سیسکو Catalyst

سری  PON Cisco Catalyst

سی پی او ان از تجهیزات سیسکو Catalyst در رده محصولات ارزان‌قیمت قرار می‌گیرد که تلاش دارد راه‌حل‌های خاصی را برای حوزه GPON ارائه دهد. با استفاده از این محصول می‌توانید بدون این‌که نیازی به پرداخت هزینه‌های بالا داشته باشید. نیازهای مربوط به شبکه اپتیکال خود را به‌شکل ساده‌تری پاسخ دهید. به‌منظور بهره‌گیری از این محصول نیاز به تهیه لایسنس اختصاصی آن وجود دارد و این موضوع دررابطه‌با تمامی سوئیچ‌های سری کاتالیست صدق می‌کند.

شرکت سورنا با 9 سال سابقه در زمینه فروش قطعات شبکه و تجهیزات سیسکو یکی از به روز ترین و کامل ترین شرکت های دارای سخت افزار و نرم می باشد. این تجهیزات با نازل ترین قیمت در بازار ارائه می شوند. شما عزیزان می توانید علاوه بر مشاهده قطعات سخت افزاری و نرم افزاری از محصولات جامع این شرکت نیز دیدن کنید. در ادامه لیست محصولات سوئیچ سیسکو Catalyst آورده شده است. همچنین مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

سوالات متداول در خصوص سوئیچ سیسکو Catalyst

سوئیج سیسکو Catalyst سری 3650 : این سری از سوئیچ‌های سیسکو Catalyst برای استفاده در محیط‌های کاربری و مراکز داده کوچک تا متوسط ​​مناسب است. آن‌ها دارای امکانات مانند اتصال بی‌سیم، پشتیبانی از VLAN، QoS، و پشتیبانی از مدیریت مرکزی از طریق Cisco DNA Center هستند.

سوئیچ سیسکو Catalyst سری 3850 : دارای قابلیت‌های امنیتی پیشرفته و امکانات مدیریت مرکزی هستند. و برای مراکز داده و محیط های کاربری مناسب است.

سوئیچ سیسکو Catalyst سری 9300 : این سری از سوئیچ‌های Catalyst برای استفاده در محیط‌های کاربری، مراکز داده و شبکه‌های بزرگ و وسیع مناسب است.

سوئیچ سیسکو Catalyst سری 9200 : این سوئیچ‌ها به عنوان یکی از سوئیچ‌های لایه 3 و لایه 2 با امکانات پیشرفته شناخته می‌شوند. در شبکه‌های کاربری و مراکز داده متوسط و بزرگ استفاده می شود.

این سری سوئیچ دارای قابلیت های متمایزی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم :

ادغام مدیریتی و امنیتی : سوئیچ‌های سیسکو Catalyst از قابلیت‌های مدیریتی و امنیتی پیشرفته برخوردارند که به ادمین‌ها امکان می‌دهند شبکه را به صورت کامل مدیریت و از تهاجمات مختلف محافظت کنند.

پشتیبانی از اتصال بی‌سیم : برخی از مدل‌های سیسکو Catalyst از امکانات اتصال بی‌سیم برای ارتباط با دستگاه‌های بی‌سیم و ایجاد شبکه‌های بی‌سیم داخلی یا خارجی پشتیبانی می‌کنند.

پشتیبانی از استانداردهای PoE (Power over Ethernet) : بسیاری از مدل‌های سیسکو Catalyst قابلیت PoE را دارند که این امر به ارائهٔ تغذیه برق برای دستگاه‌هایی مانند تلفن‌های تحت شبکه، دوربین‌های مداربسته، و دستگاه‌های دیگر از طریق کابل شبکه اتصال دارد.

پشتیبانی از تکنولوژی‌های نوین: سوئیچ های سیسکو Catalyst با امکاناتی مانند استفاده از تکنولوژی‌های SDN (Software-Defined Networking) و استفاده از APIها برای اتصال به سیستم‌های خارجی سازگار است که به کاربران امکان ادغام با بسترهای نرم‌افزاری و اتوماسیون شبکه را می‌دهد.

عملکرد بالا و مقیاس‌پذیری: سوئیچ های سیسکو Catalyst دارای عملکرد بالا و قابلیت مقیاس‌پذیری برای استفاده در شبکه‌های پرترافیک و پرفشار مناسب است.

شرکت سورنا با 9 سال سابقه در زمینه فروش لایسنس و سخت‌افزار شبکه، یکی از منابع قابل اعتماد برای خرید سوئیچ‌های سیسکو Catalyst است. این شرکت دارای تجربه و دانش کافی در زمینه تجهیزات سیسکو و تکنولوژی‌های شبکه است که می‌تواند مشاوره و پشتیبانی موثری را برای خرید سوئیچ‌های Nexus ارائه دهد. مشتریان عزیز می توانند با تماس با کارشناسان فروش شرکت سورنا اطلاعات لازم را کسب نمایند.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!