سیسکو Security

Cisco security

راهکارهای امنیتی سیسکو

امروزه امنیت شبکه یک اصطلاح جامع است که به مجموعه ای از تکنولوژی ها، تجهیزات و روش هایی اطلاق میگردد که به منظور برقراری قوانین و تنظیمات خاصی برروی تجهیزات کاربرد دارد تا از حفظ شدن یکپارچگی، محرمانگی و دسترسی پذیری منابع سازمانی اطمینان حاصل شود. هر سازمانی فارغ از ابعاد، نوع فعالیت و یا زیرساخت موجود نیاز به قوانین و قواعد مشخصی دارد تا سیاست های امنیتی مورد نظر خود را با استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری اعمال نمایند تا دربرابر حملات و رخنه های امنیتی محافظت شوند.

محصولات شرکت سیسکو بعنوان پیشرو در عرصه راهکارهای شبکه و امنیت و با سیاست هایی که طی سالیان اخیر پیرو گسترش محصولات امنیتی  (سیسکو Security) خود انجام داده است، روزبروز بیشتر مورد توجه سازمان ها و ارگان ها قرار میگرد. در ادامه به معرفی مهمترین تجهیزات امنیتی سیسکو خواهیم پرداخت.

سیسکو ISE؛ راهکار مدیریت دسترسی شبکه

این محصول بعنوان یک راهکار داینامیک و خودکار، به مدیران شبکه امکان اعمال سیاست های مختلف را برای دسترسی کاربران و تجهیزات مختلف به منابع سازمانی اعطا میکند.


مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و خرید فایروال سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.
 
 

سیسکو فایرپاور؛ فایروالی امن شبکه

فایروال های سیسکو که با نام تجاری سیسکو Firepower شناخته میشوند، بعنوان نسل جدید فایروال میتوانند امنیت شبکه مشتریان را در برابر دسترسی های غیرمجاز از خارج شبکه و همچنین سایت ها و فایل ها غیر مجاز حفظ نمایند.

سیسکو Stealthwatch؛ راهکار آنالیز شبکه

محصول Cisco Secure Network Analytics که به نام تجاری Stealthwatch معروف میباشد، یک راهکار ارزشمند جهت بررسی ترافیک ها و Flow های درون شبکه بمنظور بررسی امنیت انتقال داده ها در بسته شبکه سازمانی میباشد.

لایسنس محصولات امنیتی سیسکو

عموما برای بهره مندی از تمامی ویژگی های محصولات امنیتی سیسکو، مشتریان نیاز به تهیه لایسنس های بخصوصی دارند. این لایسنس ها را میتوان هم بصورت آنلاین و از طریق پنل مدیریت جامع لایسنس های سیسکو (CSSM) و هم بصورت آفلاین و با استفاده از روش اسمارت لایسنس آفلاین PLR میتوان اعمال نمود.

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price