نرم افزار Arcon UBA

arcon uba

نرم افزار امنیتی کمپانی Arcon که با نام  Arcon UBA شناخته میشود با تحلیل و بررسی رفتار کاربران جهت شناسایی و جلوگیری از آسیب پذیری ها و رخنه های امنیتی نرم افزاری سریع و قدرتمند سبب کنترل دسترسی ها و مدت مجاز اتصال به برنامه ها میشود. این نرم افزار با هوش مصنوعی و قابلیت های Machine Learning ، مدل سازی رفتار ها و تحلیل الگو ها در Big Data قادر است تا با مهندسی اجتماعی و تشخیص رفتار های مشکوک کاربران از دزدی اطلاعات، فیشینگ و حملات سایبری جلوگیری کند. Arcon UBA با شناسایی انواع فعالیت های غیر نرمال در سطح شبکه شامل افزایش تلاش ها جهت دسترسی ، ترافیک ها و سرویس های غیر عادی سبب اطمینان خاطر مدیران از شبکه ای ایمن و بدون ریسک میشود.

ویژگی های نرم افزار Arcon UBA 

این نرم افزار با امکانات فراوان جهت تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای شناسایی و جلوگیری از آسیب پذیری ها و رخنه های امنیتی مناسب جهت استفاده در انواع سازمان ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Arcon با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار  ARCON UBA

نرم افزار Arcon UBA جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی Arcon UBA License دارد.

خرید نرم افزار Arcon UBA

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس Arcon با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.