لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > NetCrunch

نرم افزار NetCrunch

netcrunch

نرم افزار NetCrunch با سیستم جامع مانیتورینگ سرویس ها و تجهیزات مختلف مناسب جهت استفاده در انواع شبکه ها میباشد و با قابلیت هماهنگی با سرویس ها و تجهیزات مختلف همچون روتر ، سوئیچ ، فایروال، سرویس ها درسیستم عامل های مختلف همچون ویندوز ، لینوکس بدون نیاز به نصب Agent قادر به مانیتورینگ وضعیت تجهیزات و سرویس های مختلف و اعلام لاگ ها و اعلان ها به صورت لحظه ای میباشد. این نرم افزار با تشخیص ترافیک ها و پکت ها در سطح شبکه با پروتکل های مانیتورینگ مختلف همچون JFlow، netStream، CFlow، AppFlow، SFlow، RFlow سبب آگاه سازی از انواع رخداد ها و جلوگیری از بروز مشکلات میشود. همچنین این نرم افزار با آنالیز دقیق از وضعیت شبکه به طور مثال منابع مورد استفاده در سرور ها ، بررسی سلامت سخت افزار های تجهیزات شبکه و بررسی فعالیت کاربران قادر به ارائه گزارشات به صورت زمان بندی شده در فرمت های مختلف میباشد. NetCrunch با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و فرایند ها به صورت لحظه ای در قالب چارت ها ، گراف های متنوع و نقشه های شخصی سازی شده از شبکه مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه (NOC) میباشد.

ویژگی های نرم افزار NetCrunch

این نرم افزار با مانیتورینگ جامع و یکپارچه و اعلام وضعیت های مختلف از انواع تجهیزات و سرویس های مختلف سبب آگاه سازی مدیران از انواع رخداد ها در سازمان ها میشود. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار NetCrunch

لایسنس نرم افزار NetCrunch ابتدا جهت تست به صورت 60 روزه در نسخه Trial قابل استفاده بوده و جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس NetCrunch دارد.

خرید نرم افزار NetCrunch

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس NetCrunch با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!